Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Psychol !!!

Hejka

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie granaty , ct def. Do wyboru trzy opcje 1. Ak+deagl+granaty 2 . M16+deagl+ granaty i 3 opcja awp+ deagl i granaty. Oczywiscie taki vip mial by wybor dopiero od 3 rundy. Moze jakies skiny xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dostajesz co rundę dodatkowo 1000$ (od drugiej rundy)

Dostajesz co runde Wszystkie Granaty ( HE,2FB,SG )

Dostajesz co runde Kamizelke i Helm

Dostajesz co runde [CT] Defusal Kit

Dostajesz co runde Złoty Deagle (Skin+Full ammo) + standardowy pistolet

Dostajesz Skin postaci dla VIP'a

Rezerwacja slota

Rezerwacja nicku (jeżeli kupisz vip'a na nick+hasło)

Serwer nie wywala Cię za zbyt wysoki ping 

Serwer nie wywala Cię za bycie afk

Po Wpisaniu na say /vips będziesz na liście na zielono

W tabeli (TAB) jesteś widoczny jako VIP

Widzisz obrażenia zadane przez ścianę (skany) - na serwerze jest widoczne dmg, ale bez skanów!

Zamiast dodatkowych 1000$ VIP może aktywować menu z broniami - komenda /menuvip

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Troszkę tego dużo @Xzentley, pozwolę to sobie ponumerować i napisać co o tym sądzę.

 

1. Niepotrzebne - lepiej aby był wybór ala coś co podał @trzeci

2. Tak

3. Tak

4. Tak

5. Niepotrzebne ale w niczym też to nie przeszkadza

6. Niepotrzebne ale w niczym też to nie przeszkadza

7. Tak

8. Tak

9. Nie - a co jak będzie bardzo lagował/klatkował i przeszkadzał innym?

10. Nie - zawsze można przejść na specta i nie być darmowym fragiem a jak zostanie ostatni to będzie przeciągła rundę...

11. Niepotrzebne ale w niczym też to nie przeszkadza

12. Niepotrzebne ale w niczym też to nie przeszkadza

13. Nie - nie i koniec :P

14. Niepotrzebne - byłby wybór broni jak w pkt. 1

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Jest /menuvip, więc dzięki temu gracz ma wybór. Pieniądze albo Menu VIP'a, więc myślę, że jest to dobre rozwiązanie.

5. Zmienia się jedynie kolor Deagla ze srebrnego na złoty, więc jest to jakaś forma urozmaicenia dla VIP'a, wręcz wyróżnienie.

6. Skiny są na tyle zbliżone do standardowych, że nie przeszkadza to przeciwnikowi - mowa o takich samych skinach jakie są na DD2, chyba, że na FFA chcecie inne? Też jest to pewne urozmaicenie. Nie dodaje skilla czy ułatwia gry, zwykły element wizualny.

9., 10. Racja, też byłbym skłonny te przywileje wyłączyć, a w zamian dla VIP'a proponuję, że gdy VIP'a wyrzuci za AFK/Ping, to po powrocie ma takie same statystyki (nie kasują się), oczywiście warunek, że powróci w tej samej mapie. Jak mapa się zmieni to normalnie ma już 0:0.

11., 12. Potrzebne - po prostu zwykła informacja dla każdego kto jest VIP'em na serwerze. Jest to wyróżnienie. Powinno zostać.

13. Nie wiem, obojętne mi to, niemniej jednak byłbym skłonny pozostawić to na serwerze. 

 

VIP w takiej konfiguracji wcale nie jest zbyt silny, nawet widząc DMG podczas skanów. Osłabiać też nie można, bo nikt nie kupi wtedy VIP'a, z kolei robić z niego Terminatora też nie ma sensu, bo odbije się to na normalnych graczach. Wg. mnie jest optymalnie. Co do skinów, to ktoś ma jakieś propozycje, czy mogą zostać takie jak na DD2? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co do modeli postaci to może nie mieszajmy za bardzo z innymi tylko te które są na DD2 bo wydaje mi się, że przyjęło się.. 

Druga sprawa chcesz też mieć modele broni ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy czy ja chcę... Czy gracze chcą, mnie to tam nie potrzebne, ale złotym Deaglem dla VIP'a to nie pogardziłbym... :P Co do skinów postaci, chyba najlepsze są takie jak na DD2. Bez kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×