Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: RudaNaRapie

2. SteamID: STEAM_0:1:441164804

3. Wiek: 23 

4. Link do GameTracker'a: GT na FFA co prawda marne, ale jest powód by je nadrobić.

5. Doświadczenie: Nie mam doświadczenia lecz mam w domu świetnego nauczyciela który już mnie trochę nauczył.

6. Napisz kilka zdań o sobie: Jestem Kinia, znajomi mówią na mnie Ruda, jestem troche szalona czasem się denerwuje ale jak potrzeba to jestem też najlepszym słuchaczem i wręcz człowiekiem do rany przyłóż. 

6. Mikrofon:  Tak

7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku:  RudaNaRapie ID - 762

9. Linki do poprzednich podań: 

 

Czuje lekki niepokój pisząc te podanie ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

2pkt z portfela pobrane

Wiek +

Da się rozmawiać w trakcie gry na spokojnie, energiczna co do gry.

GT nie ma co dziwić sie czas pokaże ile czasu dasz od Siebie na serwer FFA. Jak dostaniesz np admina to twoja uwaga powinna być bardziej skierowana na FFA niż na dd2. Masz moje tak ponieważ serwer dopiero startuje więc admini na start serwera są potrzebni.

 

Powodzenia i z miłą chęcią pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Myślę że pisząc to podanie, przemyślałaś wszystkie za i przeciw, zdecydowałaś że dasz radę i chcesz spróbować. Jak @Quinto wspomniał wyżej każdy kiedyś zaczynał i myślę że należy Ci się szansa zwłaszcza że będziesz miała dobrego nauczyciela. Pamiętaj również że zawsze możesz zwrócić się do innych adminów po pomoc w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Ruda, Ruda, Ruda całe to FFA to nie moja bajka. W sumie to nie opuszczam swojego podwórka (DM), ale jakoś tak masz moje poparcie.

Wytrzymujesz z Psycholem w grze i życiu prywatnym - jak to ogarniasz, to i FFA ogarniesz :)

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jestem na TAK, każdy kiedyś zaczynał.

Bądź aktywna na serwerze, reaguj, przestrzegaj regulamin admina a wszystko będzie dobrze ;)

Popieram kandydaturę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Serwer jest nowy, więc pomoc się przyda. Poczytaj tematy podpięte w tym dziale oraz regulaminów, na pewno pomogą. W razie potrzeby na pewno pomoże Ci opiekun serwera oraz pozostała ekipa.

 

Podanie zaakceptowane.

 

@edit 2.03.19

Adminka zrezygnowała: https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/51900-rudakikiwpodrozyprawiedoameryki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×