Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Leito

Seria zabójstw

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,pamiętam kiedyś widziałem coś co mi się spodobało na jakimś tam serwerze. Dajmy na to gracz ma serie zabójstw,to jest np. po 3 zabójstwach wypowiedziane "Multikill',pózniej coś innego np"Holy Shit" albo Godlike lub "Unstoppable",co sądzicie o czymś takim ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mi tam najbardziej zapadło w pamięć to z nożem choć fanem takich rzeczy nie jestem:

 

 

Edytowane przez weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

A potem płacz, ze nie ma nowych graczy, bo pobieranie takich dźwięków u niektórych osób może być problematyczne (wolny internet itp.)

I to bardziej na 4fun pasuje.

Jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma wolny Internet to raczej nie pogra  u nas bo masz jeszcze rs-Y. Więc każdy będzie sobie odpuszal. Wybacz ale to co napisałeś jest jakieś banalnie nie do wyobrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja podam w takim razie dobry powód @blackhill.

 

Na kopytku na codzień gdy jest stała ekipa panują rozmowy przez mikrofon przez co mało co słychać na słuchawkach, oczywiśćie tego nie neguje, ale teraz gdy jeszcze dodamy pluginy dzwiekowe to szansa na usłyszenie czego kolwiek w tym gwarzę będzie minimalne, wiem o tym że większość osób nie używa bądź nie wie jak korzystać ze słuchawek ale dla mnie to ważny element rozgrywki i nie chce by coś mi go zakłócało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Było to u nas przez długi czas. Zarówno angielskie, jak i polskie wersje. Zostało to usunięte. Dużo osób jest na 'nie', także na chwile obecną propozycje odrzucam.

Zastanowimy się jeszcze jednak nad wprowadzeniem kilku dźwięków dla dużych serii kill streak słyszanych wyłącznie przez osobę, których one dotyczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×