Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: Cross
 

2. Steam ID: http://banid.pl/kto?...EAM_0:0:3373958
 

3. Wiek: 29
 

4. Czas spędzony na Serwerze(GT😞http://www.gametrack...3.177.21:27091/
 

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem przyjemność mieć tutaj admina przez jakiś czas, nawet nie wiem jaki i wcześniej na innej sieci przez 2 lata.
 

6. Znajomość obsługi admina (x/10😞 7
 

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobieBo nie widzę się w roli zwykłego gracza. Nie chce czarować, ale nie potrafię wejść na serwer i tolerować typa na czitach, albo wyjść i dać mu grać dalej. Byłem tu adminem i co niektórzy wiedzą, że taki nie jestem. A co o mnie? Szczęśliwy tata dwójki dzieci, który chce zrobić swego rodzaju "come back" na serwer. Jak nie wędkuje i nie bawię się z dziećmi to zdarzy mi się postrzelać :)  Chciałem troszkę poczekać z podaniem ale myślę, że nie ma na co czekać, pomoc się przyda. Jako, że pracuję na zmiany to bywam na serwerze w różnych godzinach. Tak jak np w tym tygodniu bywałem w godz 8-14 a jest to czas, w którym mało kto ma czas wejść na serwer.     

 

8. Mikro [TAK/NIE]: tak
 

9. Akceptacja Regulaminu: tak
 

10. Reklamy/Punkty: Cross (ID: 661)
 

11. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/48513-cross/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4
Darek,

2 pkt z portfela pobrane

Witam w firmie, współpraca z Panem to czysta przyjemność, a na poważnie - w porządku gracz, co prawda rzadko gram na DM+BF2, więc nie poznałem Cię dobrze, ale na pierwszy rzut oka wydajesz się bardzo sympatyczny i dojrzały. Z tego co zaobserwowałem za poprzedniej funkcji, to problemów nie sprawiałeś, a i też masz spory bagaż doświadczeń za sobą w roli Admina. GT co prawda kręcone od niedawna, ale całkiem, całkiem - jeżeli będzie tak dalej, to brałbym w ciemno. Takie "come backi" lubię - konkretne, rzeczowe, bez owijania w bawełnę. Jestem na TAK. 

 

PS. Gratulacje dwójki dzieci, i fakt - @Cross w roli zwykłego gracza tak średnio pasuje. Powodzenia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Kojarzę Ciebie jedynie z forum a jestem ogólnie tu nie całe pół roku oficjalnie :) 

Powiem trochę jak to się mówi na ulicy :D "STARY WYGA"  czuje moment na powrót? skoro składa podanie czuje to :D 

Na DM pomoc się przyda w dzisiejszych czasach, ponieważ można liczyć na starych graczy (adminów) którzy spełniają swoją rolę, ale ? czy mam ale ? trzeba więcej adminów ! jak to było CZERWONY ?

"więcej adminów, więcej ludzi" a co za tym idzie ? serwer bezpieczny dla innych graczy. 
Więc jestem na TAK  

GT ? krótkie ale konkretne ! Więc proszę opiekuna o przyjęcie PANA ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie było Cię trochę i już podanie? :)

Jednak to nieważne, ufam Ci, dobrze się z Tobą gra i adminuje. 

Masz moje błogosławieństwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Fakt szybko jak na powrót, gracze Cię nie znają. Natomiast może to i lepiej jak nie znają :P

Myślę że każde ręce się przydadzą. Sama dość rzadko bywam na dmie ale tak jak Psychol napisał im więcej adminów tym więcej graczy.  No i fakt, jakoś nie pasuje do Ciebie bycie tylko graczem. Masz. Moje tak!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No tego mi brakowało jak tu wróciłeś ;) oczywiście ze jestem na tak, nie było z nim żadnych problemów, dobrze wyłapywał cziterów, oby tak dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam ponownie w ekipie, admin dodany!

 

@edit 25.03.19

Admin zrezygnował: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×