Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Wujaszek

 

2. SteamID STEAM_0:0:2050718 

 

 

3. Wiek: 22

 

 

4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Wujaszek/193.33.177.12:27126/

 

 

5. Doświadczenie: Miałem admina kiedys , mam testowego na Kopytku  8/10

 

 

6. Napisz kilka zdań o sobie:  Wiekszosc pewnie mnie juz zna  , ale na imie mi Bartek .  Duzo gram na dd2 co raczej widac , wydaje mi sie ze po admin tescie przyszedl czas na admina  co by dalej pilnowac porzadeczku na Kopytku mam kilka pomyslow na udoskonalenie dd2 ale to nie w tym temacie. Piona !! 

 

 

6. Mikrofon: Tak

 

 

7. Akceptujesz regulamin admina?: TAK

 

 

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku:  Wujaszek  id : 779

 

 

9. Linki do poprzednich podań: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/44261-admin-testowy-zosta%C5%84-adminem-ju%C5%BC-dzi%C5%9B/page-3&do=findComment&comment=226753

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
Darek,

2pkt z portfela pobrane

Gt strasznie podniosles od momentu co nie mogles grac.

Wiek? Jak najbardziej tak

Osoba? Spokojny w sumie najbardziej spokojny admin na dd2 i takiego potrzeba.

 

Wiec jestem na tak. Klapsa chcesz? Ps tylko nie odpowiadaj xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Na plus 

Wiek - jesteś dojrzały, nie dajesz się wyprowadzić z równowagi umiesz zachować porządek na serwerze.

GT - jak widać, dajesz rade, jesteś czynnym graczem :)

Doświadczenie - no może to 8/10 to przesadziłeś  chociaż ja sie nie znam ale wydaje mi się że to bardzo wysoka ocena :P Ale potrafisz rozpoznać aima, wh czy sh, nie masz z tym problemu więc kolejny + :)   (  8/10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo
dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. )

Mikrofon - Dla mnie jest to również mega ważny punkt, można się z Tobą normalnie komunikować i to również mnie cieszy :)



MASZ MOJE OGROMNE TAK WIERZĘ W CIEBIE! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Na Tak

+Steam

+wiek

+mikro

+doświadczenie

 

 

fajnie sie z toba gralo lige najbardziej na inferno jak dostawalismy do 0 nie bylo spiny ni nic tylko smieszki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wiek to najmniejszy szczegół, bo nie jeden młody na Kopytku sobie radził lepiej jak stary. Doświadczenie przyzwoite. Widuję Cię często na serwerze, więc frekwencja na plus, co potwierdza GT. Rzetelnie wykonujesz obowiązki. Dobry kontakt. Nie mam zastrzeżeń. Myślę, że się nadasz. Jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

-----------------------------------------------------------------------------------

+Mikro

+GT dobre

+Wiek

+ogarnięty

W sumie nie ma co tu więcej pisać po prostu jestem na TAK :D

-----------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Grałem z Tobą nie raz, problemów  z nim nie ma, wiek, gt i doświadczenie jak najbardziej na plus. Masz moje tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

podanie zaakceptowane ! 

 

 

@edit 10 sty 2019

Ranga odebrana - ostatnio na forum 29 listopad 2018, brak gry od co najmniej miesiąca. Pomimo kontaktu na steam i słowa, że będzie poprawa - nie widać jej. Jak będziesz w stanie adminować, zapraszamy ponownie do startu na admina!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×