Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mantra

Жалоба на псевдо админа

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): sayu xyecoc / Psychol !!! chlenosos / Psychol !!! шлюха ебан
3. Nick oskarżanego (z gry): Psychol !!!
4. Dokładna data (dzień+godzina): 25.09.2018 - 18:00:34
5. Mapa: dd2
6. IP oskarżonego: -
7. Steam ID oskarżonegoSTEAM_0:0:239238838
8. Dowód przewinienia: демо
9. Dodatkowy opis: данное тело неоднократно было замечено за нарушением прав игроков и выдачей необоснованных банов. А сегодня данному субъекту вздумалось еще, от нечего делать, безосновательно кикать меня, а потом еще влепить бан на 5 минут. Данные действия являются абсолютно непрофессиональными и ставят под вопрос не только компетенцию данного тела, но и тех людей которые отвечают за назначение администрации.

Настоятельно рекомендую забрать права администраторов у эмоциональных, школьников и необразованных людей, коим является и Psychol !!!, судя из его "интервью" на форуме.

Так как сервер является международным, а не только Польским, то набирайте в штат игроков которые владеют международным языком, то бишь английским, а то понять что от тебя хочет необразованный админ, вроде Psychol !!!, не представляется возможным.

Edytowane przez mantra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - nie paniemaju szto Ty gawarisz, użyłbyś chociaż translatora albo angielskiego skoro tyle tu grasz...

Edytowane przez weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, miales nick Sayu cos tam, bo Dal Ci kicka czy tam bana na 5 min. Pisalem do Ciebie osobiscie kilka razy. Nic to nie skutkowalo. Wiec dostales kicka "zmien nick"

Wyleciales raz, dwa, trzy. I wszedles z Nickiem Psychol !!! cos tam.. Dostales chyba znow kick i znowu wszedles wiec nie bede prosil sie znowu skoro to nie skutkuje typie. Dostales bana na 5min

Co chcesz udowodnic? Ze co admini??? Zreszta powiedzial bym cos.

Niezrównoważony jestem ?? kolego pisałem zmień nick. a że Ty jesteś jakiś dziwny w sumie nie dziwne :) to juz nie moja wina. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAha ale manta -nick Psychol napisał ładnie  po Polsku wręcz idealnie.Jako obcokrajowiec trzeba zrobić składkę  na tłumacza może poznamy Putina,dużo będzie bimbru za małe  ruble :P A tak powarzenie psychol jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku,krótko i na temat.Nie ma co polemizować .KROPKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry dla mnie bezczelnie non stop prowokujesz adminów i co myślisz? Że będziesz bezkarny i w ten sposób udowodnisz czyjąś niekompetencje? Słabe jest Twoje zachowanie i to nie pierwsza tego typu sytuacja. Chyba serio masz 12 lat i bardzo Ci się nudzi. Powiedz nam może co oznacza Twój nick " Я выебал твой " bo chyba również był wylgarny? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko - nie paniemaju szto Ty gawarisz, użyłbyś chociaż translatora albo angielskiego skoro tyle tu grasz...

Я до этого неоднократно писал на английском, но похоже только я забочусь о том чтобы меня поняли, а представителям, если можно так сказать, администрации абсолютно насрать и они в свою очередь не уважают меня, не все конечно.

 

No ciekawe, miales nick Sayu cos tam, bo Dal Ci kicka czy tam bana na 5 min. Pisalem do Ciebie osobiscie kilka razy. Nic to nie skutkowalo. Wiec dostales kicka "zmien nick"

 

Wyleciales raz, dwa, trzy. I wszedles z Nickiem Psychol !!! cos tam.. Dostales chyba znow kick i znowu wszedles wiec nie bede prosil sie znowu skoro to nie skutkuje typie. Dostales bana na 5min

 

Co chcesz udowodnic? Ze co admini??? Zreszta powiedzial bym cos.

 

Niezrównoważony jestem ?? kolego pisałem zmień nick. a że Ty jesteś jakiś dziwny w sumie nie dziwne :) to juz nie moja wina. 

Конкретно тебе рекомендую сходить на йух, если хочешь, то 27.09.18 я могу с тобой встретиться в Белостоке... и уже там объясню кто ты есть...

 

HAha ale manta -nick Psychol napisał ładnie  po Polsku wręcz idealnie.Jako obcokrajowiec trzeba zrobić składkę  na tłumacza może poznamy Putina,dużo będzie bimbru za małe  ruble :P A tak powarzenie psychol jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku,krótko i na temat.Nie ma co polemizować .KROPKA

Бестолковый треп языком, я не русский если что, а Путин диктатор и убийца...

 

Sorry dla mnie bezczelnie non stop prowokujesz adminów i co myślisz? Że będziesz bezkarny i w ten sposób udowodnisz czyjąś niekompetencje? Słabe jest Twoje zachowanie i to nie pierwsza tego typu sytuacja. Chyba serio masz 12 lat i bardzo Ci się nudzi. Powiedz nam może co oznacza Twój nick " Я выебал твой " bo chyba również był wylgarny? 

Я бы объяснил что к чему, но вы не поймете..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Дорогой,Mantro, я считаю,что Ваша жалоба не арнументирована. Не однократно Вас просили сменить никнейм.Вы утверждали,что постоянно когда Вас нервирует админ Вы выставляет его ник с какой-то не очень приятной припиской. Такое поведение оставляет желать лучшего. И вместо того чтобы обвинять админов в не компетенции подумай о собственных поступках. Вместо нормальной совместной игры провоцируешь окружающих.


PL


Drogi Mantro, uważam że Twoja skarga jest niezasadna ponieważ byłeś kilkukrotnie proszony o zmianę nicku. Prośba ta została uargumentowana tym że zawsze gdy któryś admin Cię zdenerwuje ustawiasz sobie jego nick + coś a nie jest to wporządku. Cały czas prowokujesz adminów a potem składasz skargi na forum ewentualnie piszesz do poniektórych prywatne wiadomości. Na siłe próbujesz udowodnić nam naszą niekompetencje. Uważam że nazywanie administratora niezrównoważonym jest nienamiejscu ponieważ jest to obraza. Zastanów się nad własnym postępowaniem i może zacznij żyć swoim życiem a nie udowadnianiem że jesteśmy źli i niedobrzy a wtedy w spokoju będzie nam się wszystkim lepiej ze sobą grało. Niepotrzebne prowokacje wprowadzasz  z czego rodzą się nieprzyjemne sytuacje.



Ps. Nick 
Я выебал твой w wolnym tłumaczeniu u nich tak się mówi gdy w polsce byśmy chcieli powiedzieć " Ruchałem Cię w usta"  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAha ale manta -nick Psychol napisał ładnie  po Polsku wręcz idealnie.Jako obcokrajowiec trzeba zrobić składkę  na tłumacza może poznamy Putina,dużo będzie bimbru za małe  ruble :P A tak powarzenie psychol jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku,krótko i na temat.Nie ma co polemizować .KROPKA

 

Pierdolnij się w głowę czymś ciężkim :)

"po Polsku"

"powarzenie"

".KROPKA"

 

Dodaj do zakładek i używaj często:

https://sjp.pl/

https://sjp.pwn.pl/zasady/Pisownia-polska;665.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pierdolnij się w głowę czymś ciężkim :)

"po Polsku"

"powarzenie"

".KROPKA"

 

Dodaj do zakładek i używaj często:

https://sjp.pl/

https://sjp.pwn.pl/zasady/Pisownia-polska;665.html

 

 

Nie bądź wulgarny bo to świadczy o Tobie, wystarczy kulturalnie zwrócić uwagę i to nie jest post o ortografii. Więc jak nie masz nic sensownego do dodania to się nie udzielaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Дорогой,Mantro, я считаю,что Ваша жалоба не арнументирована. Не однократно Вас просили сменить никнейм.Вы утверждали,что постоянно когда Вас нервирует админ Вы выставляет его ник с какой-то не очень приятной припиской. Такое поведение оставляет желать лучшего. И вместо того чтобы обвинять админов в не компетенции подумай о собственных поступках. Вместо нормальной совместной игры провоцируешь окружающих.

 

 

PL

 

Drogi Mantro, uważam że Twoja skarga jest niezasadna ponieważ byłeś kilkukrotnie proszony o zmianę nicku. Prośba ta została uargumentowana tym że zawsze gdy któryś admin Cię zdenerwuje ustawiasz sobie jego nick + coś a nie jest to wporządku. Cały czas prowokujesz adminów a potem składasz skargi na forum ewentualnie piszesz do poniektórych prywatne wiadomości. Na siłe próbujesz udowodnić nam naszą niekompetencje. Uważam że nazywanie administratora niezrównoważonym jest nienamiejscu ponieważ jest to obraza. Zastanów się nad własnym postępowaniem i może zacznij żyć swoim życiem a nie udowadnianiem że jesteśmy źli i niedobrzy a wtedy w spokoju będzie nam się wszystkim lepiej ze sobą grało. Niepotrzebne prowokacje wprowadzasz  z czego rodzą się nieprzyjemne sytuacje.

 

 

 

Ps. Nick Я выебал твой w wolnym tłumaczeniu u nich tak się mówi gdy w polsce byśmy chcieli powiedzieć " Ruchałem Cię w usta"  

If u don't understand what is written there this doesn't mean that there is something "unpleasant" and I don't recommend u to use an interpreter, since in 70% of the cases it doesn't translate correctly, write in English ...

 

for reference, the Polish word "Kurwa" in Russian means a whore, a prostitute and many other synonymous words ...

 

so it turns out that RudaNaRapie - a whore (Kurwa)? don't think

Edytowane przez mantra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mantra, dobrze wiem że rozumiesz po polsku, mój post nie był pisany przy pomocy translatora a przy pomocy znajomosci języka i nie myśl sobie że możesz z nas robić wariatów ponieważ istnieją ludzie którzy doskonale rozumieją co piszesz i nie będziesz bezkarnie pluł nam w twarz.. 

Mnie nie obchodzu co u Ciebie oznacza polskie słowo "kurwa" tylko ja znam wolne tłumaczenie Twojego nicku i w  jakim celu się go używa. 
Poprostu już się nie pogrążaj i przestań ciągle prowokować bo naprawde my też chcemy spokojnie pograć a nie sprawdzać ip i myśleć że znowu wszedłeś Ty i ciekawe co dzisiaj się wydarzy.. ;) 

Pozdrawiam Cię serdecznie i liczę że dojdziemy do porozumienia. 



so it turns out that RudaNaRapie - a whore (Kurwa)? don't think- czuje że rozmawiam z daltonistą o kolorach. Poprostu przestań ściemniać że nie znasz języka i daj już spokój. A jeżeli naprawde jest Ci u nas tak źle to może znajdź miejsce gdzie będzie Ci dobrze chociaż oczywiście zachęcam do grania u nas tylko bez zbędnych prowokacji. 

Edytowane przez RudaNaRapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Давай свой скайп я тебе позвоню, пообщаемся, расскажешь мне что ты там понимаешь, а что нет.



можно телеграм

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Давай свой скайп я тебе позвоню, пообщаемся, расскажешь мне что ты там понимаешь, а что нет.

 

 

Wybacz ale nie podam Ci mojego skype, rozumiem że masz  żal do Psychola natomiast uważam że go sprowokowałeś do takiej deyzcji. Rozumiem sporo ponieważ mój przyjaciel Sasha aktualnie tłumaczy mi co piszesz więc nie dogadamy się nawet na skype. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

If u don't understand what is written there this doesn't mean that there is something "unpleasant" and I don't recommend u to use an interpreter, since in 70% of the cases it doesn't translate correctly, write in English ... for reference, the Polish word "Kurwa" in Russian means a whore, a prostitute and many other synonymous words ...

 

 

Jak można zauważyć forum prowadzone jest w języku polskim, nie mamy osobnych działów jak to można spotkać na niektórych forach wspierające zagraniczne języki. Pisząc zagraniczne, mam na myśli język angielski. Nie spodziewaj się zrozumienia, a tym bardziej pozytywnie dla Ciebie rozstrzygnięcia skargi, skoro piszesz w języku rosyjskim. 

 

Doskonale wszyscy wiedzą co znaczy popularne przekleństwo o którym wspomniałeś wyżej w języku rosyjskim. Niemniej jednak nie będziemy tego weryfikować pod tym względem, gdyż w jeszcze innym języku może znaczyć to całkiem innego. Nie popadajmy w paranoje.

 

@topic

Nie mam zamiaru tłumaczyć Twojej @@mantra skargi. 

 

Następnym razem pisz w języku polskim lub angielskim inaczej dostaniesz warna.

Next time write in Polish or English.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×