Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Na dm+bf gra gracz o nicku ciemny jest to nie pierwsza już sytuacja gdzie widzę że coś jest nie tak, któregoś razu wali same banie dopóki nie wszedł admin a potem się ogarnął. Teraz znów coś jest nie tak widzę, że coś ma ewidentnie czy moglibyście go sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale niby zgłoszenie jest, nie według wzoru ale jest. Warto może sprawdzić a nie od razu zniechęcać od zgłaszania jakiegokolwiek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na linuxie nie mogę sprawdzić demka i go rozpisać żadnego niestety tak samo i ss a wydaje mi się że i on i gracz quichcik czy jak on tam też coś ma strzelają nie wiadomo skąd nie wiadomo skąd się biorą nie zdarzy się odrodzic a już jest obok wala banie nawet się ich zabić nie da..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz otworzyć demko na Linuxie, tym bardziej je rozpisać, ale nikt nie każe Ci tego robić. Wzór nie jest by było fajnie i ładnie. Do czegoś zobowiązuje, więc skoro wymagamy, to wymagamy bez wyjątku. Każdy ma jakieś podejrzenia, ale ja żeby je rozpatrzyć potrzebuję podstaw (dowodów) świadczących (lub nie) o przewinieniu. Po prostu wystarczy link do dema z konkretnej godziny. Tak to nie wiem, które demo oglądać, bo nawet data + godzina przewinienia nie została określona. Graczy można też zgłaszać na serwerze pod komendą /zglos, lub pisząc pod alarmowy nr GG.

 

Proszę nie utrudniać pracy członkom UBS i następnym razem zastosować się do wzoru, a w razie pytań/problemów napisać temat w przeznaczonym do tego dziale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×