Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze:konopkaa

 

2. SteamID: STEAM_0:1:447750293

 

 

3. Wiek:20

 

 

4. Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/konopkaa/193.33.177.12:27126/

 

 

5. Doświadczenie: szkoła życia,jako tako

 

 

6. Napisz kilka zdań o sobie:Witam wszystkich,Ojejku muszę napisać coś o sobie a to jest ciężki temat.Jestem konopkaa taki jozin z bazin hee trol bagienny :P .

 

 

Chyba każdy mnie zna albo słyszał mnie:D .Jakiś czas już gram zwami no niestety pomęczycie się jeszcze zemną tak szybko was nie opuszczę nie dla kota szynka 😜

 

 

A tak poważnie nie będę wam sadził banialuki czy nawijał makaron na uszy.Jestem sobą i się nie zmienię grunt to żyć w harmonii samym z sobą.Przysłowie mówi że jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, które budziłyby akceptację wszystkich, każdy styka się z mniej lub bardziej uzasadnioną krytyką.Jak każdy mam wady i zalety,więcej wad :) Więc przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji zastanówcie się dobrze bo Jest wielu lepszych ode mnie dobrych osób starające się na te stanowisko.

 

 

6. Mikrofon: Pewnie że tak 

 

 

7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak

 

 

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku:konopkaa(ID:784)

 

 

9. Linki do poprzednich podań: 

 

 

http://www.cs-kopytk...e-3?do=findComment&comment=226753

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5
Darek,

2 pkt z portfela pobrane

GT nawet dobre :P

 

Wiek? Bardzo ciekawy hehe

 

Doswiadczenie? Wiesz co i jak gadalismy o tym.

 

Mikro? Hehe Konopkaa bez mikra to tak jak Darek bez Kopytka :P

 

Ogolnie pozytywna osoba nie jest nudno z nim jak sie gra. Jestem na tak, ale reszta graczy musi wypowiedziec sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

+ steam

+ mikro

+ mily

+ gt

+ ogarniety

+ mozna pogadac posmiac sie takich ludzi potrzeba :ziom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

konopus ! czekalem na te podanie az je wkoncu napiszesz :)) bylem bardzo ciekaw co masz nam do przekazania :D :D

oczywiscie ze jestem na duze TAAAAAAAAK ! wytonowany , kulturalny i z poczuciem humoru chlopaczek ! 

wszystko co powinienes spelniac to to spelniasz! JESZCZE RAZ NA TAK ! pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Oj @konopkaa, @konopkaa co by Ci tu napisać... Potrafisz rozruszać cały serwer i każdego bez wyjątku zagadać, dbasz o porządek na serwerze ale bądź czasem bardziej stanowczy. Jeśli o mnie chodzi to jestem na tak pod warunkiem że naprawisz mikro bo bez mikro to nie jesteś sobą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak! :) 

Nie ma co się spuszczać i powtarzać tego co inni napisali, no ale muszę!

Jesteś graczem który ma fantastyczne poczucie humoru, który rozwesela cały serwer, jestes lubiany i pilnujesz porządku!
alee... tak skromnie tylko dodam, zapoznaj się dokładnie z taryfikatorem banów - zostaniecie przyjaciółkmi na dłuższy czas !:P

Jak masz problemy pytaj śmiało, masz tu naprawde fantastycznych i doświadczonych adminów jak Quinto, Galo, Lukdeas czy Twój opiekun czy UB'support. 
Nawet mnie czasem możesz o coś zapytać chociaż nie zawsze Ci pomogę, hehe  :) 

3x TAK! 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak

Mila i ciepla osoba. Dobrze sie z nia gra, zero problemow i moim skromnym zdaniem chyba tylko gluchy i slepy nie przyjalby tego :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Konopka admin, chyba świat się wywrócił do góry nogami :P,ale jestem na tak wszystkie powody podane wyżej.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×