Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Psychol !!!

Deszcz na dd2?

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, dzis tak sobie myslalem i wymyslilem xD

 

Jak to wiadomo jak mamy zime to na dd2 pada snieg. A jak by tak zrobic tez deszcz, co myslicie?

 

Tu jest link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Deszcz pada dość mocno, w zasadzie to małe oberwanie chmury. Pytanie jak przyjmą to kompy ze słabszymi parametrami. 

Ogólnie efekt fajny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jest na to sposób na wyłączenie deszczu i śniegu 

 

wpisujemy w konsoli cl_weather 0- a cl_weather 1 znowu mamy descze/snieg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawienie się komendami w cfg moim zdaniem nie ma sensu, jak już dodawać tę opcję, to wraz z nią dodać komendę na serwer, za pomocą której będzie można wyłączyć lub włączyć efekt wizualny, np. /weather. Prostsze, i nie ingeruje w grę gracza, a konkretny serwer. Deszcz byłby idealny, taki jaki jest na de_aztec, chociaż de_dust2 to pustynny klimat - wyobrażacie sobie deszcz w listopadzie na pustyni, albo w grudniu śnieg? :P

Należy wziąć pod uwagę wielkość pluginu, i wspomnieć, że wchodząc na serwer trzeba pobrać modele dla VIP'a, RS'y itp. + deszcz. Pomysł przyzwoity, ale czy niezbędny? Jestem na tak, pod warunkiem, że będzie opcja ON/OFF, i nie wpłynie znacząco na prędkość pobierania plików z serwera. 

Może by tak dodać tę opcję dla VIP'a? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

[Maruda mode: on] Eee... Spadek fpsów murowany, słaba widoczność i dodatkowa zabawa z komendami żeby to wyłączyć. Nie i tyle, no nie.

Edytowane przez weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jak dobrze pamiętam to na zimę jest dodawany dd2_snow, ja czekam na tą śniegową mapę, zaś deszczowy dd2 dla mnie odpada, tak jak wspomniał @weak. może to prowadzić do spadków fps ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Neutra

Dodanie deszczu moze znaczaco wplynac na plynnosc gry, gracze z slabszym sprzetem (w tym ja) moga to odczuc.

 

 

Chyba ze jest mozliwosc zrobienia to w sposob o jakim wspomnial Xzantley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzą do nas ludzie których zapraszam z innych sieci i mówią że sorry ale niestety ich fpsy u nas wynoszą 40. Dalej podtrzymuje moje zdanie jestem na nie, nie ułatwi to gry, nie jest jakimś ekstra dodatkiem a tylko się wkurwiac można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale dobra, kto w XXI ma slaby sprzęt? Ludzie.

 

dobrze mowisz mamy XXI wiek, w XXI wieku na topie sa wszelkiego rodzaju konsole ^^ kupisz jedna nowej generacji i masz ja na x lat, z pc jest odwrotnie kupisz pc nowej generacji i po roku musisz wymieniac czesci bo gry zamulaja... 

 

wez pod uwage ze sa gracze posiadajacy laptopy z zintegrowanymi kartami graficznymi, slabymi prockami w/w plugin na desz bedzie gwozdziem do trumny a grywalnosc na serwerze spadnie drastycznie  

 

 

Wchodzą do nas ludzie których zapraszam z innych sieci i mówią że sorry ale niestety ich fpsy u nas wynoszą 40. Dalej podtrzymuje moje zdanie jestem na nie, nie ułatwi to gry, nie jest jakimś ekstra dodatkiem a tylko się wkurwiac można.

 

 

dobrze pisze sam mam problem u was na dd2 z plynnoscia cs  

 

to jest tylko moja opinia na ten temat, jezeli gracze (czesc graczy) zadecyduje aby wprowadzic Wy macie ostateczne zdanie

Edytowane przez PerSempre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ale rozniez tylko wtedy, gdy bedzie na to opcja ON/OFF. Xzentley moim zdaniem idealnie podsumowal i również trzymam takie zdanie. 

Jeszcze o sprzecie. Ja generalnie nie mam dobrego komputera, na tym serwerze bywa i tak, ze te fpsy nie moga nawet do 150 dojsc, w sumie mam tak tylko na tym serwerze, na reszcie bez skinow (Tak jak w tym przypadku) jest okolo 200. Jest wiele osob, ktorzy graja w cs 1.6 z powodu sprzetu. Myslisz ze kto gra w 1.6 majac dobry sprzet? :'D Moge sie zalozyc ze wiekszosc gra dlatego, bo ma slaby sprzet.

Edytowane przez Dexuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dexuu tu się z Tobą nie zgodze, większość graczy gra w cs 1.6 z sentymentu lub po prostu CS:GO nie przypadł im do gustu i woleli wrócić na stare śmieci niż się tam męczyć.

Co do opcji ON/OFF jaki w takim wypadku będzie sens wgrywania pluginu jeśli podejrzewam że 99% ludzi będzie go wyłączać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×