Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Kondziu

 

2. SteamID:  STEAM_0:0:60611554

 

 

3. Wiek: 22

 

 

4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/kondziu/193.33.177.21:27091/

 

 

5. Doświadczenie: myślę, ze tak na 5 :D posiadam tu admina na dd2, oraz posiadałem admina na innych serwerach, ale niestety fora padły

 

 

6. Napisz kilka zdań o sobie: Chyba dużo nie muszę mówić, każdy mnie tu zna. Jestem Konrad, lat 22, pracujący chłopak :D w wolnych chwilach lubię pograć w cs. Gt nie przeraża, ale chciałem wam pomóc i spróbować czy ogarnę dwa serwery. 

 

 

7. Mikrofon: Posiadam, ale mało używam.

 

 

8. Akceptujesz regulamin admina?: Tak

 

 

9. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: punkty Galominek (ID: 621)

 

 

10. Linki do poprzednich podań: 

 

 

 

 

 

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/48441-czy-bot-dostanie-admina-hmm/ 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4
Darek,

2pkt z portfela pobrane

Cały czas myślałem, że ciągniesz 2 serwery i masz Admina na DD2 i DM+BF2, a tu lekkie rozczarowanie. Może dlatego, że wcześniej miałeś tu Admina, i tak podświadomie mi się kojarzysz z BF'em. :P

Do rzeczy... W sumie coś tam banujesz, odwołań raczej nie ma. Doświadczenie sobie wyrobiłeś nie tylko na DD2, ale także wcześniej będąc na DM. Nie ma z Tobą teraz, i nie było za poprzedniej służby problemów, a mikrofonu jak potrzeba to używasz. Co do GT, no ja bym napisał, że lekko przeraża.  :mrgreen:  Podciągnij te 0,5l... Żartuje, 0,5h (z dedykacją dla Ciebie i @Lejto, Wy 2 moje chlorki  <piwko>) tak, żebyś miał tę 1h dziennie, i będzie gitarka. Jeżeli się czujesz na siłach pilnując dwóch serwerów, to myślę, że można dać Ci szansę na powrót. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Miałeś tu admina i nie było raczej z Tobą problemów. 

Myślę, że teraz będzie podobnie.

Masz moje tak, niech kolejny kolor zdobi Twój profil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

A więc tak drogi.... jak on ma na imię?.... Konradzie!   Znamy się już od jakiegoś czasu, ba..  miałeś już admina na bf2 (a nawet równolegle ze mną) Przez ten czas wyrobiłem sobie o Tobie pewne zdanie i to, że u  góry coś tam piszą o doświadczeniu, braku problemów itp, to w sumie.... mają rację :) hehe

 

Oczywiście jestem na tak. Mało tego jestem pewien, że dasz sobie rade nawet na obu serwerach. Fakt GT nie wywala oczu z orbit ale postrzelaj troszkę częściej z nami na DM to może się czegoś nauczysz i za razem poprawisz swój czas gry.

 

Reasumując masz moje poparcie w 100% powodzenia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Przyda się kolejny admin patrząc na ilość zgłoszeń na DM. Popieram Twoją kandydaturę ale i tak wszyscy wiedzą że nie umiesz grać...  <haha>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×