Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pan NIEnormalny

Jestem "zbanowany"

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wejść na serwa se pograć, a mi nagle wyskoczyło coś takiego:

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Muchamad 
[AMXBans] Reason : ' Czitujesz ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 1495346872 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 83.23.176.149 ' 
[AMXBans] =======================================
 
Nie przypominam sobie abym grał kiedyś na tym serwie i pod takim nickiem. Nie wiem też dlaczego jest tam ip mojego kompa. Naprawcie to proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=7160

 

Ban zostal dodany na SteamID wiec IP nie ma nic do rzeczy ale moim zdaniem to nie zbieg okolicznosci by w szczegolach bana z kwietnia bylo takie same IP i SteamID. To wskazuje, ze tamtego dnia to byles Ty i wtedy cheatowales. Raczej sie tego juz nie naprawi bo watpie by bylo demko hltv z tamtego dnia lub inne dowody swiadczace o niewinnosci. Trzeba bylo myslec wczesniej. Pozdro odpalencu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=7160

 

Ban zostal dodany na SteamID wiec IP nie ma nic do rzeczy ale moim zdaniem to nie zbieg okolicznosci by w szczegolach bana z kwietnia bylo takie same IP i SteamID. To wskazuje, ze tamtego dnia to byles Ty i wtedy cheatowales. Raczej sie tego juz nie naprawi bo watpie by bylo demko hltv z tamtego dnia lub inne dowody swiadczace o niewinnosci. Trzeba bylo myslec wczesniej. Pozdro odpalencu.

Pierwszy raz grałem na tym serwie przed wczoraj i nie miałem bana. Nie wiem dlaczego teraz mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDDaMiAnOOO



Nie ściemniam. Grałem na tym serwie kilka dni temu może niekoniecznie przed wczoraj ale gdybym wtedy miał bana to wtedy nie było by mnie tutaj i tego posta.

 

sprawdzę od 10 października może siebie znajdę

Edytowane przez Pan NIEnormalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałeś 11 października pod nickiem 420_blaze_it. Wszedłeś wtedy do gry, ponieważ był problem z łącznością pomiędzy serwerem a amxbans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na odwołanie od bana minął, więc ban zostaje uznany jako słuszny i nie ma możliwości jego usunięcia - ktoś na niego sobie zapracował. Jeśli to nie Ty - pobierz inną wersje gry np. naszą https://drive.google.com/file/d/0Bz474BxvChW9cFJ2THZ5TlVuWjA/view?usp=sharing lub kup jej legalne wydanie w sklepie Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×