Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RudaNaRapie

Wywiad - Kasanowa, bożyszcze nastolatek i najweselszy kopytkowicz oto on Konopka!

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ruda : Cześć Konopka, bardzo się cieszę że zgodziłeś się udzielić wywiadu nasz kopytkowy promyczku. Na początek opowiedz nam proszę coś o sobie, skąd jesteś, ile masz lat i jak                się nazywasz.
 

Konopka : Paweł jestem, lat tyle co na dachu łat.(śmiech) Białystok.


R : Czym zajmujesz się w życiu prywatnym?
 

K : Wszystkim i niczym. Parcuję i gram z Wami.


R : Opowiedz nam coś o swojej pracy proszę.
 

K : O jejku niech stracę. Na co dzień pracuję w firmie OLD Polish vodka.
 

R : Rozumiem że w pracy czujesz się jak ryba w wodzie ?
     Jesteś testerem tego zacnego trunku? A tak na poważnie czym się tam zajmujesz?

 

K : Dokładnie ,zboczenie zawodowe i wez tu nie pij!

     wszystkim co mi karzą, mam kierownika który ahahaha bardzo mnie lubi.
     Są to wyroby manufakturowe.

 

R : No oczywiście, Ciebie nie da się nie lubić. Rozumiem że jesteś wzorowym pracownikiem. ( Ja       w takim miejscu równiez byłabym wzorowa! )
     Czym się interesujesz oprócz alkoholu i gry w csa?

 

K : Kobietami :DDDDD
 

R : Na taką odpowiedź czekałam! Rozumiem że jesteś typem lovelasa, zgadzasz się z tą                    opinnią?
 

K : Jak każdy facet jestem samcem Alfa. Natury nie oszukasz.
 

R : Masz aktualnie jakąś wybrankę życiową czy jesteś w trakcie poszukiwań tej odpowiedniej                jedynej?
 

K : Nic nie szukam bo nic nie zgubiłem. Jak mieć byle co to lepiej być singlem. ( śmiech )
 

R : Hahaha, szanuję tę odpowiedź. Opisz proszę w skrócie swój ideał kobiety od wyglądu po               charakter może tutaj jakaś kobieta poczuje drgnienie serca w Twoim kierunku.
 

K :  Hahaha, normalnie reklama bedzię :D Coś Ty, wtedy na serwer nie wejdę.
 

R : Będą pełne sloty wtedy i same kobiety, czy nie był by to dla Ciebie piękny widok?
 

K : Hahaha taaaa coś do mózgu by jeszcze uderzyło. Ryzykowne to.

 

R : No dobrze, niech drogie panie zatem piszą do Ciebie na pw i dowiadują się czego oczekujesz.

      Paweł, mogę tak do Ciebie mówić czy jednak tutaj wolisz pozostać Konopką?


K : Naturalnie że możesz.
 

R : No to Paweł, powiedz proszę jak zaczeła się Twoja przygoda z CS'em ?
 

K : Rozpisywać się nie będę bo ludzie pozasypiają :P Jakoś tak wyszło dobra pamięć aczkolwiek krótka.

 

R : A jak trafiłeś na kopytko?
 

K : Przez kolegę, hmmm i teraz męczycie się ze mną.
 

R : Dobrze wiesz że jesteś jednym z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych graczy, skąd w                Tobie tyle charyzmy
 

K : Pani redaktor ,nie mi to oceniać
 

R : Ops ops, nie posiadam rangi pani redaktor.
      Zawsze jesteś taki wesoły i zabawiasz całe towarzystwo na serwerze. Czy Ty miewasz gorsze          dni?

 

K : Oczywiście jestem tylko człowiekiem lecz życie jest krótkie żeby cały czas się dołować. Trzeba być            pozytywnie nastawionym bo zawsze może być gorzej. (śmiech)
 

R : Bardzo Ci zazdroszczę tak pozytywnego nastawienia.
      Może masz jakąś złota radę dla naszych kopytkowiczów na tak duży optymizm?

 

K : Haahah wystarczy ze mnie musicie słuchać :P a jeszcze serwer takich jak ja to wtedy miazga                    Meksyk by był :D Każdy z nas jest kuriozalny.

 

R : Powiedz proszę kot Cię zwerbował na kopytko ?
      kto (poprawka) 

 

K : Nie kot, pies hahahaa.
 

R : KONOPKA XD
 

K : Miałaś mi mówić Paweł, ahh mam się ja z Tobą :D
 

R : Jeszcze raz KLAPS
      A powiedz nam proszę kto Cię zachęcił na gronia na kopytku?

 

K : To po Twojej pracy
 

R : (śmiech)
 

K : Taki jeden Piotrek ksywka Golob.
 

R : Ah, przykro że zrezygnował z gry u nas. Natomiast serdeczne podziękowania za to że dał nam       tu Ciebie.
     Czy jest coś co chciałbyś zmienić w naszym forum lub serwerze?

 

K : Haah jakie to wzruszające!
     Są od tego inni ludzie, nie ma drogi na skróty niech tośćik popracują.

 

R : Chyba nie zrozumiałam(śmiech). Konopka będę przez Ciebie robić same wycinki hahaha!
     Jesteś wariat!

 

K : A niby nie blondynka a Ruda. Dziękuję za komplement. 
 

R : Jeszcze raz!
     Czy jest coś co chciałbyś zmienić na forum lub serwerze ?

 

K : Oczywiście jak mogę już wyrazić się oficjalnie to żebyś mniej krzyczała (śmiech).
 

R : Haha, dobrze obiecuje poprawę. Czy coś jeszcze byś zmienił?
 

K : Raczej nie jest dobrze więc po co zmieniać. Każdy się już przyzwyczaił.
 

R : Teraz tak dla odrobiny śmiechu mam do Ciebie dwa pytania kobieciarzu!

      Co to jest ma 18 cm długości i każda kobieta lubi go trzymać w ręku?

 

K : Już nie rób ze mnie kasanowy, zapewne banknot jak każda kobieta lubi ruble!

 

R : Widać że znasz się na kobietach, owszem jest to banknot 100 zł.
      A wiesz co zrobić żeby kobieta krzyczałą po stosunku?

 

K : hahahaha o firanke wytrzeć .... :D
 

R : Hahaha dokładnie tak. Teraz już mam pewność że znasz się na kobietach jak nikt inny,
     świetna z Ciebie partia! Czy chciał byś kogoś pozdrowić? Może chcesz udzielić kilka słow do         mikrofonu?


K : Za 30 sekund tylko papierosa odpale :D
 

R : Na zdrowie Ci to nie wyjdzie!
 

K : O już! To tak, pozdrawiam mame i tate ahhahaaaa. Co Cię nie zabiję to Cię wzmocni a trzeba od              czegoś umrzeć
 

R : Ja również pozdrawiam panią mame i pana tate. A Tobie bardzo dziękuje za poświecony czas,        życzę Ci jeszcze więcej uśmiechu i żelaznej wątroby!
 

K : Dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 12

Metoda miodu i toporka. Dobry wywiad i to już drugi chociaż @konopkaa troszkę Cię tu przyćmił. Może powinnaś zostać Panią Redaktor, w skrócie dobra robota ale żeby nie było za słodko to ciekawią mnie te duże spacje w niektórych zdaniach i to wszystkie mniej więcej w tym samym miejscu, chyba że to tylko u mnie tak wygląda, jakieś złe formatowanie tekstu czy coś. Dodatkowo nie jestem zbyt dobry w odmieniowywaniu ale imię się chyba odmienia i powinno być "Pawle" ale ja się tam nie znam  :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Metoda miodu i toporka. Dobry wywiad i to już drugi chociaż @konopkaa troszkę Cię tu przyćmił. Może powinnaś zostać Panią Redaktor, w skrócie dobra robota ale żeby nie było za słodko to ciekawią mnie te duże spacje w niektórych zdaniach i to wszystkie mniej więcej w tym samym miejscu, chyba że to tylko u mnie tak wygląda, jakieś złe formatowanie tekstu czy coś. Dodatkowo nie jestem zbyt dobry w odmieniowywaniu ale imię się chyba odmienia i powinno być "Pawle" ale ja się tam nie znam  :mrgreen:

 

No właśnie źle sformatowany tekst, w podglądzie posta jakoś to inaczej leżało. Następnym razem się poprawię!

Co do imienia nie jestem pewna, ale chyba obie wersje są poprawnę. Dowiem się! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobra czy zła odmiana jest to mało istotne. Duży szacunek dla Kingi że się odważna podjąć wyzwania. Nie lada sztuka jest przeprowadzić wywiad i to z taką osobą jak ja????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

To prawda, Konopka to było wyzwanie jak nie przegadywał a w międzyczasie wysyłał smsy :D 
Jeszcze raz mu bardzo dziekuje. 
No i co do formatowania obiecuje że nasteonym razem nie popełnie takiego fakapu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że pojawił się wywiad, ale...

mam wrażenie, że mamy tu do czynienia z kołem wzajemnej adoracji.

Wybacz Ruda. Wierzę, że konopka to super gość, ale Ty trochę poszłaś w zauroczoną nastkę.

p/s hejt biorę na klatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Fajnie, że pojawił się wywiad, ale...

mam wrażenie, że mamy tu do czynienia z kołem wzajemnej adoracji.

Wybacz Ruda. Wierzę, że konopka to super gość, ale Ty trochę poszłaś w zauroczoną nastkę.

p/s hejt biorę na klatę.

 

Never, biorę to na klatę :) faktycznie można to tak odebrać. Aczkolwiek walczę z jedną osobą żeby zgodziła się na wywiad czego z całą pewnością już nie będzie można uznać za koło wzajemnej adoracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobra robota Pani Ruda ;)

 

Może coś pokombinować z trochę inną formą wywiadu lub stylem, ale tylko delikatnie :D Czekam na więcej i weź na ruszt jakiś wyjadaczy z kopytka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

I ja nie wiedzialem ze sie tu takie rzeczy dzieja! Dobry ten moj urlop, z pensji nic mi nie odjeli a mam czas to wszystko poprzegladac. Swietny wywiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×