Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym prosić o przejrzenie demka z komenda viewdemo nazwa demka.

Proszę o zwolnione tempo oglądania w momentach "aim on"

Nie mogę prosić o nic więcej jak przejrzenie innych demek potwierdzających mojego skilla.

Istnieją specjalne strony gdzie takie demko może pomóc ktoś rozstrzygnąć.

To chyba wszystko na ten moment.



Chcialbym dodac ze te trzesienia sa swiadome. Bez nich nie czuje jakbym gral na 100 procent lamane na dawal z siebie wszystko.Jesli chodzi o te z nowego demka. Grajac myslalem ze raczej ludzie odroznia krecenie myszka od aimbota.Te stare obroty lamane na wiry z usp to wtedy tak mi sie reka ukladala i z tego korzystalem. Pierwszy mix gralem 3 dni temu tu na kopytku. Zawsze gralem tylko tak na luzie. Jesli bedzie potrzebna rozmowa czy ktos bedzie chcial mi zadac jakies pytania na kazde odpowiem. Bardzo cenie sobie chwile spedzone tutaj jak i klimat serwera. Stad tez postanowilem ze sie nie poddam. Nie mialem nigdy silnej psychiki. Byla ona testowana tyle razy, ze potrafie zyc ciepiac i wykonywac codzienne czynnosci. Doswiadczenie w cierpieniu pozwala mi teraz nie panikowac jednak ten ucisk w klatce mowi mi nie chce tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Sprawiedliwość i obiektywne wykonywanie pracy przez UBS to podstawa. Nikogo nie bierzemy na litość, nawet własnych braci, więc werdykt jest zrozumiały. Nie jestem Tobą, dlatego pewnych kwestii nie jestem w stanie zobaczyć, ale to co widzę na demkach mówi samo za siebie. Jeżeli jesteś czysty, to gratulacje, bo do złudzenia ruszasz myszką jak gracz na wspomagaczach, lecz niestety wygląda to tak jak wygląda. Chyba sam musisz też przyznać, że na naszym miejscu miałbyś kłopot z oceną. Nie ukrywam - to była ciężka robota, i nie chodzi o sądzenie Admina, a o wiarygodną i sprawiedliwą ocenę, dlatego musisz uszanować Naszą decyzję, która nie była łatwa. O bezczelnym domaganiu się bana dla Ciebie już nie wspominam, jedynie zapewniam, że nie pracowaliśmy pod presją oskarżycieli - jesteśmy niezależni. Jeżeli znasz strony wspomniane przez Ciebie, to proszę o linki, lecz pamiętaj, że BL/AC są już nieczynne. Niemniej jednak prawo do odwołania Ci się należy, więc temat jest w toku postępowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Rozumiem ze korporacja a mala kawiarenka beda sie od siebie roznily. Jakby sie dalo zebym nakrecil film jak gram albo zeby ktos obserwowal mnie na zywo siedzac na spectate (powinno byc lepiej widac bez malej liczby fpsow jak w demie)

 

Nie wiem jak wyglada aimbot od srodka. Nie uzywalem go nigdy. Podjalbym sie testowi np. na ts3, w ktorej ktos przeprowadza ze mna rozmowe. Moglby wtedy pytac o aimbota i jesli bym cos wiedzial byloby to slychac w moim glosie czy cos.

 

Jest w tym prawda, ze jestesmy wszyscy graczami. Jak kazdy gracz mozemy zostac zbanowani nieslusznie. Nie kazdy sie z tym musi pogodzic. Mozliwe, ze wielu z nas adminow dawalo niesluszne bany a osoby siedzialy cicho. Moze tutaj sprawdza się powiedzenie kto mieczem wojuje ten od miecza ginie? Jesli postanowiliscie dac bana po zrobieniu wszystkiego co się dało to dziękuję za wasze starania.Nie pasuje mi bycie oskarzonym i gdyby to nie byl internet walczyłbym w sądzie.

 

Będę się trzymał jednej rzeczy. Mam czyste sumienie. Nawet jesli moje wysilki pojda na narne. Nawet jesli, to czas spedzony na serwerze nie byl dla mnie straconnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby sie dalo zebym nakrecil film jak gram

 

 

 

Action

Fraps

Bandicam

te 3 programy znam do nagrywania, nagraj z innych serwerow jak "wymiatasz" jak to robiles na demkach, udowodnij swoja niewinnosc, udowodnij wszystkim ze sie myla, i nie szukaj wymowek

 

 

ps. wiem ze nie powinienem sie wypowiadac sprawa mnie nie dotyczy, z gory przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wezme sie do pracy.
 

wysle osobom film nagrany dzis po godzinie 18.00



http://sketchtoy.com/68788292



robienie kółek http://sketchtoy.com/68788296



http://sketchtoy.com/68788297



Proces machania celownikiem jest tym bardziej skopmlikowany im bardziej zesztywnialy mamy nadgarstek i ramie. Zaczynamy trzymajac mocno myszke. Nastepnie krecimy myszka zataczajac celownikiem kola. W tym czasie musimy korzystac z sily ramienia do wspomagania zataczania okregow. Musimy delikatnie korzystac z ramienia, pamietajac ze cel ma wymiary paru centymetrow na ekranie i nie chcemy stracic go z celownika poprzez wytracanie owego w kosmos.

Edytowane przez Quinto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale co to wnosi do tematu? Nie ma tu żadnego dowodu na granie bez wspomagaczy. Osobiście oglądałem to demo i bardziej przyczepiłbym się nie do przeskoków i innych dziwnych ruchów, tylko do "wibracji - drżenia" celownika podczas strzelania. Więc jak dla mnie rysowanie kółek możesz sobie darować.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

zobrazuje to jeszcze jednym przykladem http://sketchtoy.com/68788299



tu masz drzenie celownikiem rozrysowane też. Nie macham myszką jak to rysuję, tylko drgam reką. Stąd tak chaotyczne przeskoki.



Sam się zacznę gubić bo opisywanie tak złożonych ruchów, przypadków nie jest jednolite. Jak w fizyce mamy jedne literki na różne oznaczenia. m masa m mili g gramy g przyspieszenie grawitacyjne



A co jakbym wpisal w konsoli unbind all i gral tak dobrze jak gram? Komenda usuwa wszystkie bindy czyli aima tez powinna?

Zalozmy sie! Jesli okaze sie, ze mam aima to daje wam 10 000 000 000 000 000 euro. Jesli zas okaze sie ze nie mam aima kazdy kto watpil pisze mi przeprosiny na steam i wola do mnie o mistrzu jak tylko wejde na serwer :D

Glownie chodzi mi o takie osoby jak dexu todrunk fresh i w sumie jak sobie przypomne to dopisze. Moze starczy wolanie przez miesiac.

Zrekompensuje tym sobie zszargane nerwy ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cross właśnie zauważyłem, że te pociągnięcie u ciebie na tym gifie jest tym samym, za który ja dostałem bana! Dexxu łap!

 

 

 

Edytowane przez Quinto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cross właśnie zauważyłem, że te pociągnięcie u ciebie na tym gifie jest tym samym, za który ja dostałem bana! Dexxu łap!

 

Przykro mi, ale to "pociągnięcie" powstało w wyniku przeróbki z filmu na gifa (film nagrywałem z dema HLTV a następnie przerabiałem na gif) Dla niedowiarków mam filmik, na którym wygląda to troszkę inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mogę prosić o nic więcej jak przejrzenie innych demek potwierdzających mojego skilla. Istnieją specjalne strony gdzie takie demko może pomóc ktoś rozstrzygnąć.

 

Niestety, ale machanie celownikiem na wszystkie strony nie można nazwać skillem. Odnośnie stron to wszystkie większe obecnie zakończyły swoją działalność. Niemniej jednak nic by one tu nie pomogły. Sprawa jest oczywista patrząc od strony obserwatora i werdykt potwierdzają wszyscy członkowie UB's jednoznacznie. Niestety, ale jest on negatywny dla Ciebie @Quinto.

 

Rozumiemy Twoje tłumaczenie, że robisz to specjalnie, jednak Darek wraz z innymi przeanalizował bardzo dużo dem i niestety permanentnych różnorakich trzęsień celownika, przeskoków z gracza na gracza itd. nie można wytłumaczyć podając w/w powody.

 

Abstrahując od tego... jeżeli nawet lubisz tak robić tzn. świadomie wykonujesz takie zabawy, to nie przyszło Ci namyśl, aby uprzedzić fakty i zgłosić się z tym do UB's? Wszyscy oglądają grę, w jakimś stopniu ją nadzorują i analizują, więc prędzej, czy później musiał to ktoś wyłapać.... szczególnie, że przewijało się takie zachowanie przez dłuższy czas.

 

Jeżeli będziesz miał jakieś racjonalne dowody swojej niewinności to możesz się dalej odwoływać (zgłoszenie tego tematu).

 

Mam nadzieje, że z uwagi na pewne zaangażowanie w życie forum, pomimo zakazu gry na serwerach będziesz dalej odwiedzał sieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 10

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×