Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cross

Alledrogo i ceneo dead

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, spotkał się ktoś z was z takim problemem, że nie działają jakieś strony przez sieć wifi a przez lte już działają?

 

Od kilku dni mam problem z Allegro, mianowicie strona wyświetla mi się w ten sposób: 

https://www85.zippyshare.com/v/Yb7I9qeC/file.html

 

Ceneo wcale się nie ładuje:

https://www8.zippyshare.com/v/whUoIaYJ/file.html

 

W necie nie mogę znaleźć rozwiązania na ten problem, ale nie jestem odosobnionym przypadkiem (kilka takich osób też szuka pomocy),byłem u rodziców i mają to samo, więc nie jest to raczej związane z wirusami itp. Nie wiem czy za takie problemy mogę winić dostawce internetu, ale wszystko na to wskazuje. (rodzice mają tego samego dostawce) Dodam jeszcze, że na początku nie wyświetlało mi tylko niektórych zdjęć w aukcjach, a jak skasowałem ciasteczka i inne dane przeglądania to nie wyświetla już nic tylko tak jak wa pierwszym linku

 

Za wszelkie porady jak to naprawić albo chociaż gdzie szukać pomocy z góry dziękuję.

 

 

Ps co jakiś czas Allegro się naprawi a potem znowu pada. 

Aha na innych przeglądarkach jest dokładnie tak samo.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko w porządku, niemniej jednak moim zdaniem jest to wina dostawcy internetu. Słabe łącze po prostu. Stosunkowo długo Ci się te strony ładują, prawda? Też tak czasem mam w przypadku innych stron podczas problemów z internetem, ale z reguły przechodzi po kilku minutach, chociaż jak strony się ładują długo, to mam tak jak w przypadku ceneo, a jak raczej szybko, ale jest problem z internetem to mam jak u Ciebie na allegro.

Tym bardziej, że na LTE działa prawidłowo, więc to musi coś być z Wi-Fi. Może router powoli odmawia posłuszeństwa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Słabe łącze po prostu

 

Łącze jest ok wszystkie strony wyświetlają się błyskawicznie

 

 

 

Najbardziej zastanawiające jest to, że po napisaniu tematu przez  2h wszystko było ok a teraz znowu nie wyświetla tylko części zdjęć na niektórych aukcjach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo się zepsuło i samo się  naprawiło :) Chociaż  nie powiem, że im mniej żony na allegro tym więcej kasy w kieszeni :D

 

 

Temat do zamknięcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×