Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gora

Wyłączanie DM na konkretnych mapach.

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Można by wyłączać tryb DeathMatch na mapach typu fy_snow, fy_pool_day, cs_wiocha, de_dust2_long etc. Ponieważ ledwo co się zrespisz od razu umierasz. Miałem tak z 5-10 razy pod rząd po 4-rech przestałem liczyć. A dodatkowo kupi koleś vipa i tak nabija sobie i ma z 300hp potem go się zabić nie da :). Tak więc jeśli jest taka możliwość również prosiłbym o rozpatrzenie tematu.

 

Poza tym w ogóle jest "legalne" takie kampienie na respie i czekanie aż typo się zrespi i od razu bania? Bo raczej powinno i ciekawi mnie strasznie w regulaminie na serwerze (gdzie nie da się kupic chyba nawet broni), że nie wolno używać tarczy i autolamy (gdzie można po prostu zablokować jej kupno, zresztą i tak jest menu z DM) noo i czemu na DM+BF2 wspomniane jest co kolwiek o COD'dzie? :D



PS. tak, 3 tematy pod rząd. bo po co to wszystko umieszczać w jednym, skoro każdy tyczy sie czego innego? ;).

Edytowane przez Gora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Można to wszystko umieścić w jednym temacie aby nie nabijać postów.

Lepiej jest w każdym temacie wypowiadać się osobno, bo tyczy się to różnych spraw, czy lepiej żeby był każdy oddzielny temat na wszystko, i kto ma gdzie się do wypowiedzenia tam się wypowiada, nabijanie postów tutaj nic nie ma, jakbym chciał se posty nabijać zrobiłbym to uwierz w lepszy sposób niż ten, aktualnie sam mógłbym stwierdzić że skoro nie wnosisz nic do tematu, jesteś administratorem FFA, to sam też nie grasz na BF2 więc po co ten twój post tutaj, kto tu posty nabija :D? Nie mów mi proszę o nabijaniu postów ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że skoro jestem administratorem FFA to nie mogę się wypowiadać w innych działach niż swój. Rozumiem i dziękuje za zwrócenie mi uwagi, postaram się poprawić.

 

Co do nabijania postów to już nie raz widywało się na forum konta które zaraz po utworzeniu spamowały tematami, postami tylko w celu nabicia minimalnej ilości postów dopuszczalnej do składania podań o admina więc stąd mój sceptycyzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest serwer dm+bf2, wiec bezsens wylaczenie odznak. Rozumiem na tych mapach się ciężko gra, ale dla niektórych jest to ułatwienie w nabijaniu odzank oraz ranku. Jestem na nie.

 

Na dm nie kupuje się broni, jedynie co to się wybiera. W menu nie ma "autokampy" oraz tarczy i nimi nie zagrasz, prócz jednego wyjątku ;) na pool_day/ snow możesz podnieść "autokampe" i z niej strzelać, ale juz zginiesz to ona znika i juz jej nie ma na mapie ;)

 

VIP maksymalnie może mieć 255 hp, jak dobrze pamiętam, tak wiem łatwo się z nim gra, ale z drugiej strony on dużo nie kosztuje wiec zachecam do kupna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Też mnie to dziś strasznie zdenerwowało, nie da się normalnie grać bo jak siedzą z każdej możliwej strony respa to nie masz szans nawet się ruszyć przez dobre 10 minut to trwało (z ciekawości sprawdziłam). Natomiast jest to serwer DM więc ma to do siebie że ciągle się respimy i zabijamy. Także uważam że wyłączenie trybu mija się z celem. Można jednak na tych mapach myślę zwiększyć nieśmiertelność na starcie o parę sekund więcej żeby gracz miał szanse chociażby spróbować coś zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Jeśli chodzi o wyłączenie trybu DM na serwerze DM+BF2 to sorry ale nie... To zdanie samo w sobie brzmi już niezbyt mądrze, a poza tym wymieniłeś najczęściej grane mapy (nad czym w głębi duszy ubolewam :D ) na tym serwerze. 

 

 

Ponieważ ledwo co się zrespisz od razu umierasz. Miałem tak z 5-10 razy pod rząd po 4-rech przestałem liczyć.

 

Niestety początki są trudne, tym bardziej na małych mapach. Uwierz mi kilka dni pograsz, zdobędziesz kilka odznak i takie sytuacje zanikną. 

 

 

A dodatkowo kupi koleś vipa i tak nabija sobie i ma z 300hp potem go się zabić nie da .

 

Da się zapewniam Cię. Sytuacja wygląda tak samo jak opisałem wyżej, kilka dni i Vipy nie będą takie straszne. Ja również zachęcam do zakupu Vipa :)

 

 

Poza tym w ogóle jest "legalne" takie kampienie na respie i czekanie aż typo się zrespi i od razu bania? Bo raczej powinno i ciekawi mnie strasznie w regulaminie na serwerze (gdzie nie da się kupic chyba nawet broni), że nie wolno używać tarczy i autolamy (gdzie można po prostu zablokować jej kupno, zresztą i tak jest menu z DM) noo i czemu na DM+BF2 wspomniane jest co kolwiek o COD'dzie?

 

 

Zabijanie na respie czy jest "legalne" ? i tak i nie, ciężko się doczepić do tego na małych mapach (a raczej ciężko jest to egzekwować)  jeśli resp stanowi blisko połowę mapy :)

Niestety reszty cytatu nie do końca rozumiem więc się nie wypowiem. (może jest to kwestia godziny a jestem po nocce a może poprostu jest to kiepsko napisane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Niestety reszty cytatu nie do końca rozumiem więc się nie wypowiem. (może jest to kwestia godziny a jestem po nocce a może poprostu jest to kiepsko napisane)

W /rules, czyt. regulaminie jest wzmianka o Cod modzie, chyba regulamin wymaga lekkich poprawek ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Co ma to do poruszanych spraw? Regulamin pod komendą /rules jest ogólny dla wszystkich serwerów.

 

W /rules, czyt. regulaminie jest wzmianka o Cod modzie, chyba regulamin wymaga lekkich poprawek ^^.

 

No chyba jednak nie :) Jak się przyjrzysz dokładniej to na samej górze jest napisane, że jest to regulamin SERWERÓW  a nie jednego. Dlatego jest tam wzmianka o COD'zie a dokładniej to zaznaczone jest, iż ten pkt dotyczy tylko serwera  COD. Krótko mówiąc mamy uniwersalny regulamin do wszystkich serwerów.

 

20181115161501_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak nie :) Jak się przyjrzysz dokładniej to na samej górze jest napisane, że jest to regulamin SERWERÓW  a nie jednego. Dlatego jest tam wzmianka o COD'zie a dokładniej to zaznaczone jest, iż ten pkt dotyczy tylko serwera  COD. Krótko mówiąc mamy uniwersalny regulamin do wszystkich serwerów.

 

20181115161501_1.jpg

Faktycznie tego nie zauważyłem, mój błąd. Sprytnie i ekonomicznie tak patrzę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

 

Tak jak Galominek i Cross napisali.

wbije odznake na hp i z pistola a gra Ci pojdzie o wiele lepiej. wylaczenie dm na serwerze dm mija sie z celem,

czesto jest tak ze jest na serwerze jest malo malo graczy i grasz z 8/9-cioma botami ktore kampia po rogach i tak naprawde jak cie ktorys zabije to czekasz do konca mapy? 

Edytowane przez PerSempre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by wyłączać tryb DeathMatch na mapach typu fy_snow, fy_pool_day, cs_wiocha, de_dust2_long etc. Ponieważ ledwo co się zrespisz od razu umierasz.

Jest to kwintesencja trybu gry DM. Dzieje się tak, gdyż lubiane i wybierane są zbyt małe mapy. Temat poruszany wielokrotnie, zapraszam do starczych tematów. 

 

 

Poza tym w ogóle jest "legalne" takie kampienie na respie i czekanie aż typo się zrespi i od razu bania?

Nie do ogarnięcia i egzekwowania na małych mapach, przy pełnym serwerze.

 

Regulamin serwerów --> http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10435-regulamin-serwer%C3%B3w-publicznych/

 

PROPOZYCJA ODRZUCONA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×