Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pawlo0o

Zgłaszam błąd testu 32bit

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam błąd, nie wiem czy jest on tylko u mnie czy u większej liczby osób.

Dzisiaj zrobiono mi 2 razy test na 32 bit. 

Za pierwszym razem zostałem oślepiony i zabity, w nowej rundzie ukazał mi się ekran z pytaniem:

https://zapodaj.net/7f9057023b088.bmp.html

Czekam i czekam ale nie pojawia się obrazek  z testem, klikam 9, żeby powtórzyć i nic to nie daje, dopiero po mojej śmierci  pojawił się i zaznaczyłem poprawnie. Następnie pojawiło się drugie pytanie, znowu bez obrazka. W tym momencie znowu spróbowałem wybrać 9, żeby powtórzyć ale też nic to nie dało, chciałem poczekać aż padnę, ale wybrałem zmianę broni na klawiaturze z numerami i uznało to za błędną odpowiedź. Czyli test negatyw.

Po jakimś czasie otrzymałem drugi test. Sytuacja podobna, tylko, że za pierwszym razem pokazał się obrazek, zaznaczyłem poprawnie, za drugim razem pojawił się dopiero po mojej śmierci czyli cała rundę grałem nie klikając klawiatury numerycznej, ale już 3 obrazka się nie doczekałem i grałem parę rund z samym pytanie po lewej stronie ekranu zdjęcie:

https://zapodaj.net/b0d8679aff7cc.bmp.html

Jako dowód, że gram z 32 bitami wstawiam 3 obrazek, poczekam aż trochę zniknie flesh żeby było widać pytanie:

https://zapodaj.net/4dc657ca167aa.bmp.html

 

Nie wiem o co chodzi, dawniej na innym valve robiłem te testy bez problemu ale to było jakieś pół do roku czasu temu.

Edytowane przez Pawlo0o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testy na 32 bit działają poprawnie. Wiem bo sam kilka razy sprawdzałem . Więc nie ma o co się martwić. 

 

Temat będzie dalej prowadzony w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Pawlo0o napisał:

To, że admin sam wykonał swój test źle nic nie oznacza.

 

W dniu 4.12.2018 o 18:25, Pawlo0o napisał:

Czekam i czekam ale nie pojawia się obrazek  z testem, klikam 9, żeby powtórzyć i nic to nie daje, dopiero po mojej śmierci  pojawił się i zaznaczyłem poprawnie. Następnie pojawiło się drugie pytanie, znowu bez obrazka. W tym momencie znowu spróbowałem wybrać 9, żeby powtórzyć ale też nic to nie dało, chciałem poczekać aż padnę, ale wybrałem zmianę broni na klawiaturze z numerami i uznało to za błędną odpowiedź. Czyli test negatyw.

Brak wyświetlania motd może wynikać z błędnych ustawień lub nieodpowiedniej wersji CS NS. Poza tym według Twojej relacji test działa poprawnie.

 

Test 32-bit był sprawdzany wielokrotnie i działa. Błędy np. z brakiem wyświetlaniem okienek lub obrazków nie wynikają raczej z poprawności pluginu. Jeżeli używasz NS to spróbuj użyć tej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×