Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Aguska23

Może by tak coś zmienić?

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

siemka, proponuję zmianę tego nieszczęsnego FFA na którym i tak nikt nie gra mimo konfiguracji itd. Na coś bardziej oryginalnego mianowicie only snow/wiocha/pool. Dlaczego tak znienawidzone mapy przez dm? A no dlatego że są to najpopularniejsze mapy i najchętniej wybierane, a jak wiadomo nie każdy lubi taką ostrą rzeźnie. Pomysł ten narodził mi się bo zauważyłam że gdy grana jest jedna z wyżej wymienionych mapek serwer jest full, a gdy tylko się zmienia na coś klasycznego typu nuke, aztec itp. od razu frekwencja spada o 70%. Myślę że to rozwiązało by problem na dm i dodatkowo serwer który stoi pusty zaczął by być grywalny i z pewnością doszło by nowych graczy :) Ja osobiście chętnie bym na takim grywała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Co na tych wiochach, snowach czy poolach będą gracze robić? Pake do czołgu czy basenu wkładać? Albo w śnieżek zakopać? Czy chcesz kolejny DM? Po co jak już jeden jest? Na FFA gracze grają, czasem widzę ponad 50% zapełnionych slotów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Przecież na fy_pool_day da się podłożyć pakę, na basenie :D  A co do tematu również jestem na nie, też nie raz widziałem jak tam grywają ludzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×