Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Aguska23

2. SteamIDSTEAM_0:1:198642200

3. Wiek: 21

4. Link do GameTracker'a: Nie działa? Ogólnie kilka dni temu sprawdzałam to było ok 100h :D

5. Doświadczenie:  8/10 Raczej na każdym serwerze na którym się pojawiam zostaje adminem, miałam pod swoją opieką serwer oraz opiekowałam się (uczyłam) nowymi adminami bez doświadczenia.

6. Napisz kilka zdań o sobie:  Gram w csa od 10 lat, obecnie w życiu prywatnym nie robię nic dlatego też bardzo dużo czasu spędzam na grze głównie w nocy i wczesnym rankiem, po poludniu odsypiam zarwane noce ;d Nie będę tłumaczyć dlaczego zrezygnowałam, ale postanowiłam wrócić ponieważ głupio mi tak ciągle prosić się kogoś żeby wbił i zrobił porządek na serwerze, czuje że zwaliłam obowiązk/robotę na innych (szczególnie dziś - wybacz never):D

6. Mikrofon:  Tak

7. Akceptujesz regulamin admina?:  Tak

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku:   ID 804 

9. Linki do poprzednich podań: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

2 pkt pobrane z portfela

Petrus,

https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/52209-wybaczcie/

Masz moje tak. Spisałaś się jako testowy, więc możesz zostać pełnoprawnym adminem. 

ps Początkowo rozpisałem się na temat Twojej nieoczekiwanej i krótkotrwałej rezygnacji, ale usunąłem wszystko bo powiedzą, że się czepiam :)  Ogólnie uznajmy, że zrezygnowałaś z testowego, aby starać się o "prawdziwego admina" Poza tym jakoś tam się z Tobą adminowało więc niech Ci będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Moja Ciotka Sylwia <3 spokojnie nie ucieknie juz o to zadbam :P

Co misia meczylem meczylem i wymeczylem 😈

co do podania jak najbardziej na tak 

wiek + 

steam +

doswiadczenie +

aktywnosc + 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cziterka! Zabiera bronie innym! Jestem na nie. :D

A tak poważnie to jestem na tak, miła, da się z nią czasami dogadać 😋 doświadczona i nie było z nią problemów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wieku 21 lat nie znać funkcji kwadratowej, to trochę podejrzane. No cóż nie będę kwestionował wieku przez wiedzę, bo nie ona jest miarą wieku ani człowieka. Nie mogę o tobie nic powiedzieć więcej, więc życzę powodzenia i słusznych osądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Quinto napisał:

W wieku 21 lat nie znać funkcji kwadratowej, to trochę podejrzane. No cóż nie będę kwestionował wieku przez wiedzę, bo nie ona jest miarą wieku ani człowieka. Nie mogę o tobie nic powiedzieć więcej, więc życzę powodzenia i słusznych osądów.

Sorki, że się wtrącę z odpowiedzią nie w temacie, ale za przeproszeniem co to kur... wnosi do tematu? Mało już "zaspamiłeś" forum? SB zasypany, statusy zapłakane, wszędzie tylko płacz i lament. Człowieku ogarnij się!!! Osobiście nic do Ciebie nie mam, ale drażnią mnie już twoje wypowiedzi... takie pisanie byle popisać. Jak nie możesz nic o autorce tematu napisać to może po prostu nie pisz? 

Dziękuje, przepraszam, do usłyszenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×