Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

 1. Nick w grze: DoLoT

2. SteamID: 0:0:112014781

3. Wiek: 33

4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/DoLoT/193.33.177.21:27091/

b_560x95.png

 

5. Doświadczenie: Czy znasz amxmodmenu, miałeś już gdzieś admina lub wyższą funkcje itd.  - moje doświadczenie  jest małe lecz mam spore chęci na zaznajomienie się z tym.

6. Napisz kilka zdań o sobie: Kilka słówek o mnie jest w wywiedzie 'wyciąg z wywiady' z roku 2016

Siema @DoLoT. 


Przedstaw nam się. Powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat i skąd jesteś?


Cześć. Mam na imię Kamil, mam "XXX EDIT+ 3" na sobie i jestem z Sokółki w województwie Podlaskim.


Czym się interesujesz? Co lubisz robić w wolnym czasie?


Interesuję się troszkę historią, geografią, II wojną światową i otaczającym nas światem. Lubię robić rożne
rzeczy. Pobawić się kolorkami, pogrzebać przy samochodzie, poczytać ciekawe artykuły, zając czymś myśli, aby
o niczym nie myśleć.


Jakiej muzyki słuchasz? Jakie filmy preferujesz? Może masz jakieś ulubione tytuły?


Ogólnie jestem wychowankiem muzyki ogólnie rozrywkowej - koniec lat 90-tych.  Wychownek Prodigy, bomfunk mc's
i tym podobnych. Lecz ostatnimi czasy także lubię sobie posłuchać Vivaldi-ego.


Opowiedz coś o swoim miasteczku. Co warto tam zwiedzić i zobaczyć?


Moje miasteczko ogólnie liczy sobie około 20 tys. mieszkańców,  nadane prawa miejskie zostały około 1600
roku. Położone jest na obszarze Wzgórz Sokólskich, bardzo malowniczych. Mamy w Sokółce kilka obiektów, które
warto odwiedzić tj.:
-Kościół  św. Antoniego Padewskiego(ok. 1848, rozbudowany 1901-1904),
-prawosławna cerkiew pw. św. Aleksandra Newskiego z lat 1850-1853,
-granitowa płaskorzeźba – Alegoria Nauki z 1933 roku znajdująca się na elewacji frontowej budynku Szkoły
Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce > mojej dawnej szkoły,
-murowana kapliczka przy zbiegu ul. Grodzieńskiej i Kresowej w Sokółce z 1906 roku,
-przedwojenne kamienice wzdłuż ulic Białostockiej i Grodzieńskiej oraz drewniana plebania -prawosławna na
rogu ulic Józefa Piłsudskiego i ks. Piotra Ściegiennego z 1880 roku.


Opowiedz coś o swojej pracy. W jakim charakterze pracujesz i czy odpowiada Ci twoja praca?


Pracuje w Starostwie Powiatowym w Sokółce, pracuje jako p.o. archiwisty, a także jestem w zespole wdrażającym
system Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją w skrócie EZD i jestem w zespole redakcyjnym BIP. Co do pracy
to lubię, ale jak wszyscy mogliby więcej płacić. - edit "od 18 września jestem BZ - szukam pracy"


Posiadasz jakieś nałogi/uzależnienia?


Moim chyba jedynym nałogiem jest moja ukochana. - edit"OBECNA ŻONA od 7.01.2017" 


Opowiesz coś o swojej rodzinie, domu i życiu prywatnym? Jaki masz samochód, jak ma na imię ukochana i czy
masz dzieci?


Na razie mój model rodziny to 2+0. Mieszkam w wynajętym domu, nie dużym ale z cudowną kobietą. Moja ukochana
ma na imię Joanna i jest od mnie o 6 miesięcy młodsza - jest filologiem pisze książki, które próbujemy potem
wydać. Co do autka to posiadam Audi 80 b4 w granacie. edit"- od 12.10.2018 obecnie VW Bora 2.0B czarnuszek". .......

link poniżej ;))

 

6. Mikrofon: Jeśli posiadasz to wymagamy dojrzałego głosu / po mutacji POSIADAM lecz mało używam

7. Akceptujesz regulamin admina?: Regulamin admina - KLIK - Oczywiście że TAK

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: Wybierz jedną z dwóch opcji (czytaj niżej) DoLoT (ID: 179)

9. Linki do poprzednich podań:  BRAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5
Darek,

2 pkt pobrane z portfela

No nie spodziewałem się podania od Pana Dolota.

Nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że złożyłeś podanie. Zastanawiałem się nawet dlaczego tak długo go nie składałeś, ale mniejsza o to. Grasz często, nie raz graliśmy razem i nie mam co do Ciebie żadnych zastrzeżeń. Dobrze się z Tobą gra, myślę że w roli admina sprawdzisz się bardzo dobrze. Masz moje poparcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak. Często grasz i nie ma żadnych problemów z tobą. Piszesz że doświadczenie masz małe, cienie za szczerość i chętnie w razie czego służę pomocą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×