Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze:Jacek gmoch

2. SteamID:0:0:842198

3. Wiek:23

4. Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/jacek gmoch/54.38.199.195:27015/

5. Doświadczenie: Doświadczenie 10 letnie admin na wielu sieciach ,ex sedzia anticheat ,blacklisted ,były UBS na kopytku .

6. Napisz kilka zdań o sobie: Jestem Łukasz,lubię chlać i grać ,a w nocy wiadomo co ...  pospać :d

6. Mikrofon: mam ,po mutacji .

7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: zlopus1g id 820

9. Linki do poprzednich podań: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Darek,

2 pkt pobrane z portfela

Ale jesteś szybki :D Nie dałeś się poznać tym "młodszym" użytkownikom , jak również i mi, ale gt w miarę, doświadczenie, zgłasza odpały ciągle, masz moje tak, tylko daj się poznać innym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

W sumie nie znam Cie, jak gram na dd2 to Cie widze. Zglaszasz odpałow na steam czu na U@ kilku zglosiles na forum. NEUTRAL bo jeszcze Cie nie znam za dobrze. Sorki ale glowa do gory, moze nie bedzie zle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT nie powala, ale jako, że jesteś ogarnięty i doświadczony, to można Ci zaufać, choć niechętnie ufam ex-adminom na wielu sieciach. Pracuj nad frekwencją, i mam nadzieję, że nie jesteś sezonowcem, ale to się z czasem okaże. Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z jednej strony jestem na tak a z drugiej na nie zacznijmy od tego czego jestem na tak jesteś ogarniętym graczem często zgłaszasz odpałow na forum jak i na serwie. Ale jednak z 2 strony miałeś dość duza  przerwę twoje GT nie powala jak to napisał kolega wyżej i jak moim skromnym zdaniem jesteś mało aktywny komunikatywnie powinieneś się dać przypomnieć i zapoznać z nowymi jak i starymi graczami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

człowieku nie znam cie. to ze byleś kiedyś tu adminem nie upoważnia cie do tak szybkiego skalania podania. daj trochę czasu sobie i nam na poznanie ciebie i dopiero złóż podanie. na razie moje NIE  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Skoro mowa o GT to czy porównywaliście je z GT innych adminów? Myślę że problem leży gdzie indziej - po prostu nie dałeś się poznać, nawet nie wiem czy z Tobą grałem ale sam mam ostatnio niewiele czasu na grę i nie ma to dla mnie żadnego znaczenia bo nie to jest najważniejsze. Masz u mnie plusa za sprytne zagranie z wrzucaniem tematów na forum z odpałami choć mogłeś zgłaszać ich na gg, pokazałeś że się znasz na rzeczy i chyba o to w tym chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pierwszy raz ciebie widzę ale jak patrze na GT to takie średnie, może miałeś kiedyś admina ale to ciebie nie usprawiedliwia, daj się poznać graczom, a potem składaj podanie.

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie mogę edytować wcześniejszego wpisu dlatego dodaję nowy.

 

Gracz nie stosuje sie do uwag admina, a wręcz śmiało negatywnie na nie odpowiada. Nie słyszałem Ciebie ani razu na serwerze. Punkt nr.6 ??? 

Postaraj się trochę bardziej.

 

Jestem dalej na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zlopus1g trochę za wcześnie. Wiem, że jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko, ale mając na uwadze kulisy ostatniego rozstania mam mieszane uczucia. Mam nadzieje, że Nas nie zwodzisz i naprawdę chcesz pomóc długotrwale, bo jak nie to będę bardzo zniesmaczony. Staraj się i pilnuj serwer jak najczęściej.

Ponadto podchodź do obowiązków bardziej pokorniej niż ostatnio i nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje z innymi graczami/adminami, dzięki.

 

Podanie zaakcentowane. 

 

@edit 3.05.19

Ranga odebrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×