Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: zarowa :D

2. SteamID:STEAM_0:1:337759732

3. Wiek: 18

4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/zarowa %3AD/193.33.177.12:27126/

5. Doświadczenie: admina nigdzie nie mialem ale cos tam czytalem ogladalem  krotko mowiac cos tam wiem

6. Napisz kilka zdań o sobie: Dawid lat 18 nie karany na DD2 znany i lubiany (znaczy chyba lubiany) zainteresowania rolnictwo wędkarstwo jazda na rowerze (enduro,DH,FR) itp.

6. Mikrofon: Posiadam 

7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku:  zarowa  id 775

9. Linki do poprzednich podań: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

2 pkt pobrane z portfela

Petrus,

Admin zrezygnował: https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/52597-rezygnacja/

Zarowa swój chlop, no jasne ze tak wiek dobry, znany przez niektórych lubiany :D

Trzeba kiedyś spróbować z adminem, jakbys czegoś nie wiedział sluze pomocą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

A już miałem dowalić się, że 2 podania napisałeś ale dobrze, że wszedłem w test admina :P  aaa właśnie a będziesz dawał się dalej bić jako admin ? jak tak to słabo to widzę xP żarcik 

Gt szału nie robi :P żartuję jest na plusik :D 

Piwo możesz kupić, papierosy też to więc wiek na plus 
Ogólnie?? wszelkie pytania  zapraszam 

Jestem na tak. Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

Myślałem, że masz 15 lat, ale nie o wiek tutaj chodzi. Co ja mogę napisać? Brak doświadczenia nie przekreśla Cię, choć to ważne, to też liczą się intencje i zawziętość. Jeżeli czujesz, że dasz radę, to dasz radę! Grałem z Tobą nie raz, i wzbudzasz zaufanie. Jeżeli szybko się uczysz i nie poddasz za prędko, to nauczymy Cię poprawnego Adminowania. Widzę Cię w szeregach. Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Żarówa proszę proszę, chrzest bojowy na admin test przeszedłeś więc kotem nie jesteś.Teraz jedynie czekamy na wpisowe haha😂😝 A tak serio każdy z nas zaczynał od zera, To tak samo jak z karate czy z tańcem trzeba trenować by być lepszym. Z wiekiem czasu nabierzesz doświadczenia.Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał prośbę o nie karanie @zarowa za wypowiedź w tym temacie którą chciałbym uzyskać. Dlaczego wycofałeś swoje podanie na test admina i próbujesz sił od razu jako pełnoprawny admin? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, weak. napisał:

Ja bym miał prośbę o nie karanie @zarowa za wypowiedź w tym temacie którą chciałbym uzyskać. Dlaczego wycofałeś swoje podanie na test admina i próbujesz sił od razu jako pełnoprawny admin? 

Wiec tak zlozylem podanie na test admina ponieważ nie miałem jeszcze 20 postów ( odpowiedzi) i nie mogłem złożyć podania w tym dziale ale do końca dnia udało mi sie to osiągnąć wiec dodalem tu posta . podanie o test admina wycofał Darek chyba z tego powodu ze zlozylem podanie o admina . Jak to mówią kto nie ryzykuje nie pije szampana osobiście uważam ze dam rade na tym stanowisku ale potrzebuje kilku dni na dokładniejsze zapoznanie się z ta funkcja bo teoria to nie wszystko najlepiej uczyć się w praktyce . myślę ze odpowiedzialem ci na wszystkie pytania i rozwialem wątpliwości . pozdrawia żarowa 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...   U mnie mówią że kto nie ryzykuje w Rawiczu nie siedzi......   ;d     Widuję Cię na serverze.   Gt nie powala ale te skromne wymaganie spełniasz.  Amx jest prosty jak droga z Psychola domu do monopolowego( zaznaczam "do" monopolowego a nie "z")  więc jakoś sobie poradzisz.   Troszkę te 20 postów naciągane ale niech będzie ;o. W zasadzie większych "ale" nie ma.  Pamiętaj że w adminowaniu nie jest problemem obsługa amx lecz jego trafne i odpowiedzialne wykorzystywanie. 

 

PS

Podsumuję jeszcze. Z powodu że nie znam Twojego stażu gry to moje "tak" jest takie baaaardzo ustatkowane. 

Edytowane przez CreO77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
  • Haha 1
31 minut temu, zarowa napisał:

potrzebuje kilku dni na dokładniejsze zapoznanie się z ta funkcja bo teoria to nie wszystko najlepiej uczyć się w praktyce .


I przez to zdanie właśnie nie rozumiem dlaczego nie wybrałeś test admina. Ujmę to tak, rzuciłeś się na głęboką wodę nie do końca wiedząc co Cię czeka. Myślę że moje zdanie i tak niewiele by tu zmieniło ale uważam że lepszą opcją dla Ciebie jak na ten moment byłby test admin. Nie twierdzę że sobie nie poradzisz, ani nie kwestionuje Twojego zapału, po prostu tak uważam i nie bierz tego do siebie. Neutral.

Edytowane przez weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podanie akceptuję. Przeczytaj proszę tematy w dziale adminów, tam znajdziesz podstawowe komendy. W razie wątpliwości pytaj innych, aby uniknąć wpadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×