Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję dodać punkt reputacji "Nie lubię tego" z czerwoną łapką w dół oraz ustawić, by odejmowała 1 pkt. od wszystkich punktów reputacji danego gracza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Kiedys widzialem takie cos, jestem strasznie na nie, rozne trolle, ktos kogos nie lubi to codziennie bedzie dawac te negatywne punkty reputacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trolli raczej na Kopytku nie mamy, ewentualnie można dodać samą emotikonkę bez przyznawania punktów ujemnych ani dodatnich, czyli ktoś kliknie łapkę w dół, to dana osoba będzie mieć tyle samo punktów co miała. Może też być inna nazwa, np. "Nie podoba mi się" lub cokolwiek innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Blackhill napisał:

Na co to komuś potrzebne. Dla mnie NIE.

 

Mi, żeby wyrażać swoją dezaprobatę bez konieczności pisania posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
W dniu 11.01.2019 o 03:01, Xzentley napisał:

Proponuję dodać punkt reputacji "Nie lubię tego" 

 W żadnym wypadku? A komu to potrzebne? A dlaczego ? A tak na serio to jestem na Nie. Jeśli ktoś by kogoś nie lubiał lub jakieś boty by mu dawał negatywy, gdyby nie odejmowały reputacji to też mia się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija to się Twoja kula z moją głową. Ja tam widzę sens. Ale się boicie tej reputacji, a co to konkurs, żeby było jak najwięcej? Dopóki @Nevertrust żyje, to nie mamy szans, a że najmłodszy, to jeszcze nas wszystkich przeżyje. :P Więc wyluzować, i skoro są pozytywne punkty, to powinny być negatywne, a jeżeli nie chcecie czerwonej łapki w dół, to dodajmy chociaż tą zieloną emotikonę, którą wkleił nasz Młody Rico kilka postów wyżej z podpisem "słabe". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jedynym i słusznym punktem reputacji jaki tu brakuje, to WEŹ NIE PIER***l  - oczywiście żart :)

Teraz i tak jest za dużo opcji. Można oczywiście dodać  - NIE LUBIĘ - ale dlaczego odejmować punkty? Już samo otrzymanie NIE LUBIĘ  powinno dać jasny przekaz i trochę do myślenia. 

44 minuty temu, Xzentley napisał:

Dopóki @Nevertrust żyje, to nie mamy szans

Ja i tak parę moich pkt reputacji przekazałem na cele charytatywne, a pamiętaj też też, że nic nie może wiecznie trwać. :)  

edit: @Xzentley - wybacz, zmuszony jestem dać Ci to pedalskie serce  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To można usunąć "Zmieszany", bo raczej zbędne, a "Smutne" zamienić na "Słabe". Proponowałbym zmienić to pedalskie serce na jakiegoś kciuka, kopytko albo podkowę z podpisem np. "Fajne"/"Podoba mi się", bo mnie krew zalewa jak widze wszędzie tego fejsbuka i jego "Lubię to".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja wiem, że mnie już nikt nie lubi więc ta ikonka jest niepotrzebna. W postach powinno się wyrażać swoje opinie a nie odpowiadać na pytanie tak lub nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2019 o 16:48, Xzentley napisał:

Trolli raczej na Kopytku nie mamy, ewentualnie można dodać samą emotikonkę bez przyznawania punktów ujemnych ani dodatnich, czyli ktoś kliknie łapkę w dół, to dana osoba będzie mieć tyle samo punktów co miała. Może też być inna nazwa, np. "Nie podoba mi się" lub cokolwiek innego.

To mi sie podoba, taka wersja jest na + 
Za tym jestem jak najbardziej na tak :v 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
W dniu 12.01.2019 o 23:27, Xzentley napisał:

To można usunąć "Zmieszany", bo raczej zbędne, a "Smutne" zamienić na "Słabe". Proponowałbym zmienić to pedalskie serce na jakiegoś kciuka, kopytko albo podkowę z podpisem np. "Fajne"/"Podoba mi się", bo mnie krew zalewa jak widze wszędzie tego fejsbuka i jego "Lubię to".

 

Ja bym zmienił serce na jakoś podkowe lub kopytko. 

W dniu 12.01.2019 o 23:24, Nevertrust napisał:

 Jedynym i słusznym punktem reputacji jaki tu brakuje, to WEŹ NIE PIER***l  - oczywiście żart :)

Teraz i tak jest za dużo opcji. Można oczywiście dodać  - NIE LUBIĘ - ale dlaczego odejmować punkty? Już samo otrzymanie NIE LUBIĘ  powinno dać jasny przekaz i trochę do myślenia. 

Ja i tak parę moich pkt reputacji przekazałem na cele charytatywne, a pamiętaj też też, że nic nie może wiecznie trwać. :)  

edit: @Xzentley - wybacz, zmuszony jestem dać Ci to pedalskie serce  :D

Masz tu moje poparcie co do Weź nie pier***L. Ładnie by to wyglądało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Zmieniliśmy delikatnie układ reakcji oraz została dodana pozycja "Nie lubię". Nie przyznaje ona negatywnych punktów. Nie wykluczam w przyszłości kolejnych zmian w tej kwestii. Jeżeli macie fajne pomysły odnośnie nazw lub emotikon zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×