Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ayz

uniewinniony - steam gwiazda 2k3lankoreaXD

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: ayz=D
Nick cheatera: AmputatoR / sid 0:1:712862 - 2k3 do spalenia,typowe acc
Serwer: d2
Data + dokładna godzina: +/- 19:25-19:50
Link do dema:  kliknij

3:28 - przeskok +b
8:26 - co się z celownikiem stało? +b
9:21 - mierzy przez ściane,głowa z dupy,triggerek +b
9:44 - celownik wariuje,nagly przeskok na drugi model  +b
12:10 - celownik,widać,że to za niego steruje  = )  +b
17:20 - brak ścian i zaczyna strzelać w model,ściany off. +b
17:41 - ale zakręciło +/-b
23:27 - przeskok +/-b
23:55 - rzuca mleko i co? nie ma go? wychodzi strzela w nogi dostają w głowe +/-b

 

mUWment konia,zero shifta - a celownik kontrole ma przez coś w tle  = )  trigger? hl1? leis 09 rosol? XD do pieca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

3:28 ja tu nic nie widzę

8:26 być może demo jest trochę zlagowane

9:21 nie wiedzę nic w tym strasznego 

9:44 ??? 

12:10 nie wiem może mój komp jest z epoki kamienia łupanego ale nic tu nie widzę 

17:20 dla mnie to zwyczajne skany

17:41 co miało zakręcić (butelke :) )

23:27 nie widać żadnego skoku

23:55 u mnie -

 

Być może zamiast na kompie to oglądałem demko na kalkulatorze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

Nie wierzyłem, że @AmputatoR coś odpalił. 

Zobaczyłem demko, wszystkie podane czasy i nic podejrzanego nie zauważyłem. 

Ponadto na serwerze były służby porządkowe, które by wyłapały haxa. 

Nie mój dział i zakres obowiązków, ale musiałem się wypowiedzieć. Chociażby dlatego, że pamiętam @AmputatoR z czasów gdy udzielał się na forum i serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nevertrust myślisz,że ac na serwerze wykrywa i z automatu banuje "wszystko"? Wiesz,bądź nie wiesz czym są sety,sety można napisać,że nie zobaczysz nic zwyczajnego ;3 ale jednak widze,że odpał wywalił sobie set_fova powyżej 20 ;]]

 

jeżeli temat zostanie po prostu zgaszony,to już nic więcej nie potrzebuje,a ktoś kto wie troszkę o tym na czym on lata,to potwierdzi moje zdanie. ;]

Edytowane przez ayz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak zlagowanym hltv to możesz sobie zobaczyć ,chyba jak wygląda AK . Nie oceniam bo nie ma sensu ,najlepiej sam nagraj i wstaw demo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ayz Sluchaj, musisz patrzec na to, ze ping na demku wynosi 2000+. Kazdy przeskok podczas full auto to wina tego, ze przez opoznienie ten celownik sie jakby teleportuje i patrzac przez pryzmat tego i spogladajac na to na najnizszej predkosci stwierdzam: 

3:28 - Tylko hltv 

9:44 - Tutaj wlasnie zobacz sobie na najnizszej predkosci, przeciez tam nie ma zadnych przeskokow, tylko normalny recoil, popatrz na kule. W ciemni w rogu jest typo, czlowiek na aimie normalnie powinien go chociaz trafic, zabic, on nie wiedzial ze tam ktos jest i strzelal do innych.

12:10 - nie steruje, po prostu ten celownik tak lata, bo 2k pingu, movement jest jaki jest, ale Ty chyba serio nie widziales jak dziala cheat, ktory chodzi za Ciebie, strzela, rozglada sie itd. Wtedy po prostu movementu nie ma :'D Obracasz sie jakby po strzalkach, typo strzela tylko po glowach, albo po ciele, tutaj tak widac, bo sa lagi.

17:20 - To jest zwykly skan, patrzac jeszcze na to, ze probowal jakos dojsc do tego, aby widziec, nie mogl wyjsc, bo to smierc. Nie mial innego wyboru, skany, albo nic -.- 

17:41 - Zakrecilo super minimalnie, wlasnie o tym gadalem na poczatku, podczas recoilu na tym demku wlasnie tak sie dzieje 2k pingu wita.

23:27 - Zauwaz tez, ze pompa ma taki recoil (Gora, dol, gora, dol), a celownik tak skacze z miejsca na miejsce - PING :v

23:55 - 1. Mleko wybuchlo, ale go nie dostal, roznie sie tak dzieje, jakby go dostal to nawet jakby mial antyflasha, to hltv by nagralo to, ze go ma i popatrz na to, ze POMPA strzela paroma pociskami naraz, a nie jeden w jedno miejsce, przeciez to normalne -.- 

Trigger nie, leis nie, cheaty nie, aim nie. Nic tu nie ma, nawet bota, ktory za niego mialby grac, po prostu zle sprawdzasz demko, sprawdzasz je tak, jakby mialo 15 pingu co jest sporym bledem. Mam nadzieje, ze po tym poscie temat zostanie zamkniety :) 

Edytowane przez Dexuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Dla ciebie kończy się to na aimie,leis'ie. 

 

do zamknięcie,zerowe exp. o cheatach priv/z grup/ #risscrp 

jeżeli dla ciebie każdy przeskok przez ping,to dlaczego każdy nie ma takich przeskoków.. 

 

widać,że zero styczności z not pub cheatami. #2k19 

Edytowane przez ayz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie rozpisz, rozpisz sie na temat tych cheatow, podaj gameplaye, pokaz jak to wyglada i co u niego widac, bo powiedzmy sobie szczerze, on niczego nie ma, spectuj innych ludzi na hltv, bedzie to samo -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem - do zamknięcia. Nie będę się rozpisywał specjalnie dla randoma w 2k19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 czasówki robią wrażenie to fakt, jednak pozostałe są dwuznaczne lub po prostu czyste. Wole uniewinnić potencjalnego czitera niż zbanować niewinnego gracza na siłe.

 

Uniewinniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×