Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
quichcik

przenikanie

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, zastanawiam się nie nie warto byłoby zrobić przenikanie na mapie. Dokładniej chodzi mi głownie o przenikanie granatów przez członków własnego teamu ale również przenikanie graczy przez własnych chociażby przez np pierwsze 5 sekund po respawnie. Często niestety jest tak że gdy chcemy rzucić granat odbija się on graczy z własnego teamu bo np ktoś przebiegnie w trakcie rzutu co oczywiście sprawia że zamiast zbijać HP wrogom zbijamy sobie. A co do respawnu. Wkurzające są sytuacje gdy na małych mapach pokroju "wiocha" "snow" "pool_day" wrogi gracz wbiegnie na respa i nawala w cały team a nie można nic zrobić bo jest się zblokowanym przez np boty i nie można ruszyć się w żadna stronę. Często jest też tak że gdy strzela się do wroga naboje "utykają" w sojusznikach. To też warto byłoby zlikwidować. Co o tym myślicie? Nie widziałem jeszcze tutaj takiego tematu więc się pokusiłem o jego napisanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na nie. Jest to zbędny plug. Pogorszy to realizm gry, i wszyscy jak szaleni będą biegać przez ciasne ciemne miejsca.

Psycho-1 - Kopia.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje zdanie z tematu, który przywołał @Nevertrust - propozycja odrzucona.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×