Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kertizz

Zmiana typu rozgrywki

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Grywałem kiedyś w sieci serwerów na DD2, nie napiszę jakiej aby reklamy nie robić i po takiej monotonnej nawalance na DD2 bardzo fajnie było się przerzucić na serwer only hs, który też mieli u siebie (z tymi samymi ludźmi, w dobrym towarzystwie lepiej), na małą mapkę, z limitem osób do 15, gdzie można było zażyć nieco szybszej rozgrywki i skilla potrenować.

Proponuję, aby zmienić serwer  FFA na aim/hs, gdzie byłyby mapki awp (np. awp_india, awp_glass2_esl, awp_tropa) i typowe aimowe (np. aim_map, aim_headshot, aim_crazyjump). Mapy po 10 minut, przy końcu głosowanie na następną. Można byłoby zrobić blokadę antyrush, bo to denerwujące jak koleś wjeżdża prosto w ryj. Nie proponuję serwera only hs, ewentualnie żeby głosowanie na początku było.

 

Wiem, że nie kojarzą mnie gracze FFA, ale nie grywam tam, bo nie ma z kim. :( A ja chętnie bym sobie pograł i skilla poćwiczył, nawet chętniej niż na only DD2. Taki duet serwerów idealnie ze sobą współgra. Zapraszam do dyskusji. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy mod serwera ma swoich zwolenników, więc nie jesteśmy wstanie zmieniać typu rozgrywki w zależności od poszczególnych propozycji. 

Myślimy nad pewnymi zmianami, szczegóły pojawią się publicznie wkrótce.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×