Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Siksti

Skarga na Blackhill

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

W dupie mam wasz wzor Blackhill to menda spoleczna kiedy ktos mu wysyla  parenascie ss  to napisal ze  nie odbanuje chociaz nie mam nic  klocilem sie  dosc dlugo czasu a ten gnoj chuja warty  zamkna temat bo bmp byl pol roku temu a gram tu od dzis jesli to czytasz to  pluje ci na ryj pierogu rozklejony jestes chuja warty powinienes wyleciec na pysk bankowo duzo ludzi ma to samo zdanie tylko cicho siedza tak traktujecie  graczy  jak gowna zreszta wyjebane w wasz serwer co nikt nie gra bo macie taki sklad  chodzi konkretnie o ta osobe bo nie mialem przyjemnosci poznac reszte z powazaniem Siksti  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, każdą sytuację da się i należy wytłumaczyć. Na przyszłość polecam ochłonąć i nie pisać pod wpływem emocji, bo to tylko wywołuje niepotrzebne spięcia. Rozumiem zażenowanie, ale nie wykonujemy SS'ów w formacie .bmp, tylko .tga. Każdy inny format co można szybko i łatwo wywnioskować wpływa niekorzystnie na postrzeganie odwołującego się i budzi wątpliwości nt. czystości gracza. Nie ma znaczenia czy SS'y czyste czy nie. Nie są to oryginalne SS'y i nie ma co się w tej kwestii kłócić. Pierwszy lepszy przykład? Mogłeś używać WH z AntySS, który zmienia nazwę i format SS'ów, bo zapewne nie zauważyłeś, ale nazwa SS'ów, który wykonuje Nasz plugin również jest inna. Jest jedno rozwiązanie - przeglądnięcie demka przez UBS, ale to jest jedynie Nasza dobra wola (nie mamy obowiązku tego robić jeżeli ban dotyczy SS'ów). Wniosek jest prosty - sprawa nie mogła się inaczej zakończyć jak pozostawieniem bana, z resztą na Twoją prośbę.

 

PS. Łaski nikomu nie robisz, że piszesz odwołanie. To należy w Twoim interesie czy chcesz wyjaśnić bana czy nie, i proszę wziąć pod uwagę, że każdy Admin ma prawo do zrobienia SS'ów, i każdy Admin ma prawo się pomylić. W tym przypadku ja pomyłki nie widzę. Ban słuszny, a skarga niesłuszna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

dobra dobra to mi wytlumacz czm mam wszedzie bmp ss a nie mam anty ss  szukalem dosc czas  ss o ktore prosil Blackhill  i bez skutku   

 

 

 

 

 

 PS  ban niesluszny poniewaz nie gram na wspomagaczach a  Blackhill  to menda spoleczna zegnam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś czysty to wystarczyło przeczytać informację które znajdują się pod linkiem wysłanym przez Petrusa w temacie   Twojego odwołania. To nic trudnego i z pomocą tych informacji nawet laik sobie poradzi. Nie rozumiesz gdzie popełniasz błąd.....  Ty nie masz sobie zrobić ss jak grasz tylko masz wstawić ss które zrobił Ci Blackhill.    Ale że uznałeś że " w dupie masz nasz wzór" i że jesteś mądrzejszy od innych....  cóż....        

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Jak wyżej Ci już powiedziano nasz plugin robi screeny w formacie TGA, a nie BMP tak jak Ty to wstawiłeś. Przeczytaj ponownie poradnik jak wstawić screeny na forum i je wstaw. Nie widze błędu w postępowaniu Moderatora.

 

 

Skarga bezpodstawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×