Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jest szansa na to aby komenda /mute zaczeła działałać ?   Ostatnio ze względu na dużą ilość graczy na serverze dd2 jest dosyć głośno.  Głosy  nakładają się, co  bardzo utrudnia grę i komunikację z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

nie tylko przez graczy jest glosno wystarczy ze admini robia swoje ;)

 

komenda mute jak najbardziej sie przyda ale tez zeby mozna bylo mutowac admniow 😍

 

ostatnio to komedia jest na tym dd2 petrus ogarnij troche adminiow dra sie tak ze wytrzymac sie nie da 😘

 

chca sobie pogadac jest steam jest ts ;)

 

Edytowane przez todrunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Baaardzo przydała by się ta komenda ;d   Wieczorami jest taka zupa na serverze że ciężko wytrwać ;o

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@konopkaa masz racje ale nwm co to za przyjemnosc grac jak wlasnych mysli nie slyszysz bo drze sie np mp5 topy i inni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żebym się darł.. Skoro to komuś przeszkadza to czemu nikt nie napisał skargi 🤔 ale jestem za tym aby ta komenda działa prawidłowo nie dojdzie do podobnych sytuacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, lipa jest na serwerze jak się drą. Banować, mutować i się nie rozczulać, ale niech mi ktoś tknie Konopkę. paluszkiem.gif To znajdę i będzie przypał na serwerze! :7:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1

Też  lubię pogadać, pośmiać się ale czasami jak powtarzam  "powiedz jeszcze raz " to mnie nerwy biorą. Jeżeli ta komenda będzie działać prawidłowo to każdy gracz będzie zadowolony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Sylwia, za rozpoczęcie tego tematu, bo szczerze mówiąc, to ja byłem osobą, która w ostatnich dniach najwięcej narzekała na dysfunkcje komendy mute. Nie przeszkadza mi jak gadają sobie dzieci, jeśli nie piszczą do mikrofonu, nie przeszkadza mi, jak admini rozmawiają. Przeszkadza wyłącznie typ osoby, który ciągle mówi w dość nietypowy sposób i w dość bardzo głośny sposób. To wszystko.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś pomyśleć nad tym problemem, bo nie raz nie da się grać jak 6 graczy zaczyna gadke bez sensu. 

Może wprowadzić mute_gag. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konopka Rudkowski sobię nie poradzi tutaj potrzeby jest Malinowski i partnerzy :) a tak na poważnie miał być adminvoicchat myślę że to by rozwiązało problem 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta komenda powinna być wgrana już jakiś czas temu :( ale mam pytanie, hm? czy ten plugin nie gryzł się z jakimś ?? hm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja mute w cs 

Playerlist-nick-mute

 

 

Konopka Ty masz tak specyficzny glos ze przyjemnie sie slucha jak prowadzisz rozmowe

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziekuje Ci uprzejmie :D

 

 

Tak na powaznie, komenda mute by sie przydala.Jak ktos nie chcialby sluszac np. Pana Kowaskiego zmutowalby delikfenta i problem  rozwiazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa, bardzo fajnie jeśli opcja /mute zaczęła działać :D 

 

Od siebie dodam, ze przydałaby się komenda /kick, żeby można było wyrzuć cheatera lub kogoś utrudniającego grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, CVV napisał:

Fajna inicjatywa, bardzo fajnie jeśli opcja /mute zaczęła działać :D 

 

Od siebie dodam, ze przydałaby się komenda /kick, żeby można było wyrzuć cheatera lub kogoś utrudniającego grę. 

 

A ja uważam że to już za dużo, ludzie będą się wyrzucać bez sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×