Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Zmiana zasad rekrutacji adminów

Brak odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

banner_rekrutacja.png

Witajcie!

Jak już pewnie zauważyliście zmieniliśmy nieco działy oraz rangi związane z funkcją admina na serwerach CS 1.6 - już tłumaczę.

 

Rekrutacja na adminów testowych pozostaje bez zmian. Wymagania są mniejsze niż na standardowego admina oraz można otrzymać rangę na jednym wybranym serwerze, na którym oczywiście najwięcej się przebywa. Decyzję podejmuje administracja sieci. Czas próby trwa w takim przypadku 3 tygodnie, po których kandydat otrzymuje zezwolenie na złożenie podania na normalnego admina lub degradację.

 

Równocześnie będzie prowadzona rekrutacja na stanowisko "Admin CS 1.6" z uprawnieniami na wszystkie publiczne Nasze serwery tej gry.  Wymagania są nieco bardziej wygórowane. Spełnienie wymogów będzie szczególnie ważne, gdy potencjalny admin ubiegać się będzie o rangę z pominięciem rangi testowej. Weryfikowany obowiązkowy czas gry w ciągu tygodnia będzie sumowany ze wszystkich serwerów. Z uwagi na globalne podejście do nadawania uprawnień wymagane będzie w miarę możliwości reagowanie na zgłoszenia alarmowe ze wszystkich serwerów.

 

Przy okazji serdecznie zapraszamy do składania podań osoby, które znają się na rzeczy i chcą pomóc rozwijać serwer. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×