Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cebix

Ban zostaje Gdzie znaleźć ss jezeli nie ma ich w folderze csstrike ?

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie 

Dostałem bana na bf2 

lecz nie mam ss 

Pomocy

 

edit:jak mogą sie nazywac ss? grałem na cs_wiocha 20:43 chati91 zbanował XD

 

 

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz w starcie %appdata%, otwierasz folder, wchodzisz w AppDatę, następnie w Local, potem w VirtualStore, dalej w programy files, w folder cs'a i tam już gdzieś na 100% będziesz miał.

 

 

PS. ogarniesz je po dacie i godzinie wykonania. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwage, że screeny mają nazwe HalfLifeXX. Jeśli wciąż ich nie widzisz sprawdź folder cstrike_polish znajdujący sie w tym samym położeniu co cstrike.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Hawk napisał:

Wpisujesz w starcie %appdata%, otwierasz folder, wchodzisz w AppDatę, następnie w Local, potem w VirtualStore, dalej w programy files, w folder cs'a i tam już gdzieś na 100% będziesz miał.

 

 

PS. ogarniesz je po dacie i godzinie wykonania. Powodzenia.

Na Win 8 nie mam Local 😕

a folder z csem mam ale cstrike nic nie ma a cstrike_polish nie ma

7 minut temu, Darek napisał:

Zwróć uwage, że screeny mają nazwe HalfLifeXX.tga. Jeśli wciąż ich nie widzisz sprawdź folder cstrike_polish znajdujący sie w tym samym położeniu co cstrike.

 

 

Niestety nie mam tego folderu 

Mozliwe jest to ze mam zainstalowanych kilka razy csa z innego instalatora i jest szansa że bedzie w innym niz na tym co powinny byc ss ?

 

Edit: tam gdzie w HalfLifeXX.tga. są XX powinno byc 01,02 itd?

 

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grałeś na zakazanej grafice screeny mogą mieć zamiast *tga rozszerzenie *pcx. Najłatwiej jest użyć systemowej wyszukiwarki plików i przeszukać wszystkie lokalizacje uwzględniając ukryte oraz systemowe pliki i foldery. Jako słowo klucz wpisz HalfLife.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Darek napisał:

Jeśli grałeś na zakazanej grafice screeny mogą mieć zamiast *tga rozszerzenie *pcx. Najłatwiej jest użyć systemowej wyszukiwarki plików i przeszukać wszystkie lokalizacje uwzględniając ukryte oraz systemowe pliki i foldery. Jako słowo klucz wpisz HalfLife.

Wpisując HalfLife w win+f wynajduje mi tylko jakies odnosniki do stron na googlach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem około 50 screnow o Nazwie HalfLifexx.tga lecz żaden z serwera bf2 (screeny z innej wersji csa obecnie gram na v23) czy możliwe jest to ze moja wersja csa nie robi screnow lub mozliwe ze poszly do innego folderu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałeś kilka podstawowych wskazówek jak znaleźć screeny. Nie mamy dostępu do Twojego komputera, więc nasza pomoc jest ograniczona. Jedno jest pewne - screeny zostały zrobione i Twoim zadaniem jest je wstawić. Ich brak jest równoznaczny z brakiem UB do czasu, aż ich nie wstawisz i zostaną ocenione jako czyste. Warto zaznaczyć, że czas na to jest ograniczony.

 

 

Brak SS = ban zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×