Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ayz

Skarga na zarowa :D

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: 
2. Nick oskarżyciela (z gry😞 NSPC
3. Nick oskarżanego (z gry😞 zarowa :D
4. Dokładna data (dzień+godzina😞 20:45
5. Mapa: d2
6. IP oskarżonego: idk
7. Steam ID oskarżonego: idk
8. Dowód przewinienia: żarty sobie chłop jakieś robi
9. Dodatkowy opis: Z tym osobnikiem nie raz miałem jakieś akcje,kickował nie te osoby które powinien,no tak może się zdarzyć,wchodzisz na serwer robisz po 30k,typ nie wie co się dzieje na mapie banuje nie wiadomo za co. Piszę to teraz,ponieważ nw czy on ma problem jakiś czy w podaniu miał na amx 0/10. Dostałem teraz bana na 5 minut - już słyszę *o jezu,5 minut nie możesz poczekać,dłużej tą skargę piszesz* .. Mam dalej grać i jak ten osobnik wejdzie i będzie kickował? Podobna akcja była z innym pupilkiem *jacek gmoch* czy jak tam miał. 

ss https://www46.zippyshare.com/v/hNc1mWIZ/file.html na ss'ach 16.02 miałem do zmiany modele,zmieniłem je. Ten to mnie pamięta tylko z tego. Napisał jeszcze (to musiałby ktoś w logach popatrzeć) "A to ten co na zakazanych modelach gra".. mhm,coś sugeruje adminek? 

demko -kliknij " 20:02"  czyli tak,na serwerze TOTALNY ZAKAZ UŻYWANIA FLASHÓW PONIEWAŻ NIEKTÓRZY ADMINI I GRACZE MAJĄ MUWMENT KONIA. 

 

proszę o taki podpkt  w regulaminie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiec tak 1 pamiętam cie za przewinienia typu wyzwiaska itp owszem te modele bardzo wpadły mi do głowy 

2 napisałem ci ze masz patrzeć jak rzucasz fleshe i jak dostane jeszcze raz to wylecisz wyleciales dokładnie po czterech fleshach 

3 ty powinieneś patrzec jak rzucasz fleshe a nie gracz który biegnie za toba przed toba obok ciebie

 

Edytowane przez zarowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Kto ma sprawdzić,niech sprawdzi logi czy rzeczywiście tak pisałeś. Z resztą, sam się teraz pogrążyłeś pisząc,że to ja mam patrzeć jak rzucać flashe xD. To ty patrz jak biegasz ;3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobra nie będę się z toba sprzeczal poczekamy na kogoś z gory niech on się wypowie 

Edytowane przez zarowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie no generalnie nie umiejętne rzucanie fleshy jest taktowane jako przeszkadza ie w grze, nie umiesz rzucać lub dawać info swojemu zespołowi to nie rzucaj a nie oslepiasz ludzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

xD? oglądnij demko - > wypowiedz się.  

 

a po drugie,info nie jest wskazane,ani to nie mix,ani tp. Tylko zwykłe ff'a. 

Z resztą,nie wiesz co to nawet.

Edytowane przez ayz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
11 minut temu, RudaNaRapie napisał:

Nie no generalnie nie umiejętne rzucanie fleshy jest taktowane jako przeszkadza ie w grze, nie umiesz rzucać lub dawać info swojemu zespołowi to nie rzucaj a nie oslepiasz ludzi. 

zgadzam się w 100%

A jak jesteś taki mega och ach pro to idź na kurnik pograć. Na DD2 liczy się gra zespołowa, a nie sam sobie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
2 minuty temu, Nevertrust napisał:

zgadzam się w 100%

A jak jesteś taki mega och ach pro to idź na kurnik pograć. Na DD2 liczy się gra zespołowa, a nie sam sobie.

 

Masz coś takiego gdzieś napisane? Czy tylko w głowie? :3 Widzę mamy problem z wiedzą co to jest FF'a. ;] 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, żyj definicjami. Ale chyba warto przyjąć (zapoznać się) z  zasadami  danego serwera, zamiast się ciskać jak dziecko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No to zacznij od obejrzenia demka :] 

W regulaminie masz coś o grze zespołowej? Nie. Czy twój pupilek zarowa grą zespolowo? Skąd to wiesz? :3 Jak widać na demku i jak co rundę pójdę sobie midem I parę głów strzele, ktoś dostanie mleko bo chodzić nie potrafi i z miejsca dostaje bana, kłamiąc że pisał mi że jeszcze raz i ban.  :3 hiphip hipokryci  :]

Edytowane przez ayz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie chodzi mi tutaj o Twoje demko, ale o ogólną zasadę rzucanie fleszy w grze na DD2. Ale masz rację, demko zobaczę. Z czystej ludzkiej ciekawości. Póki co życzę miłego wieczoru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem na czacie ;) a z tymi docinkami daj sobie spokój polaczku cebulaczku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blackhill,

Czekam na demo

Zobaczyłem demo - chylę czoła - skarga zasadna. W dyskusję się wdałem odnośnie ogólnego używanie fleszy w grze drużynowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko na szybkiego oglądane wiec tak :

18:05  - dostałem pierwszego flesha 

18:58 - napisałem na czacie 

19:22 - następny flesh 

20:07 - następny flesh 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Po 1 primo,18:05 dostałeś mleko,widziałeś,że najprawdopodobniej dostaniesz,wystarczy się obrócić :3. Dostaniesz 1 mleko i to nie "specjalnie" i już ostrzegasz,że zbanujesz? Powiem tak - ładnie na bani. - 19:22, tego flasha to nawet nie dostałeś,wybuchł za ścianą.  20:07, widzisz,że co rundę rashuje mida i rzucam flashe,prawda? Widzisz,że co rundę lecą w podobną stronę,tak? Z tego co widzę to twoje IQ dorównuje marchewce. Stwierdziłeś "O,dałem mu warna za mleko,to pójdę jeszcze parę razy za nim bo chodzić nie potrafię to specjalnie wejdę w to mleko. :3" Jak piszesz się na rash midem,to troszkę ręki użyj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem lepiej czy mialem mleko czy nie 😉 .Powiem tak twój iloraz inteligencji nie pozwał ci wyrażać się z szacunkiem do innych wiec ja skonczylem wypowiedź w tym temacie . Proszę mnie ukarać lub nie i zamknąć ten cyrk .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, zarowa napisał:

Pisalem na czacie ;) a z tymi docinkami daj sobie spokój polaczku cebulaczku 

szacunek za szacunek. ;3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również składam skarge na tego frajera żarówe - takie osoby w zadnym wypadku nie powinny mieć admina na serwerze, taka kurwa nie dość że grać nie umie i sam podbiega pod fleshe to kickuje i banuje za nic, jak bym złapał taką dziwke to bym przetrącił. zdjąć mu adma albo mu łeb upierdole.... frajerzyna jebany sie sadzi najbardziej zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
Petrus,

Ogarnij słownictwo!

Bobu ha ha  a za co niby bany i kicki dostales wypowiec się ale troszkę bardziej kulturalny sposób  

a i jeszcze jedno to czasami nie twój nowy nick ? i jak ze piękna wypowiedz ?

 

20190303161349_1.jpg

Edytowane przez zarowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze nie jesteśmy sami, niektóre nasze ruchy zależą od innego gracza np. gdy widzimy jak ktoś obserwuje gale z romana to pilnujemy długiej. Nie patrzymy obaj cały czas na gale (...). Tak samo jest z rzucaniem mleka, gdy widzimy lub słyszymy info na mikro "uwaga flesh" - zatrzymujemy sie.

 

W omawianej sprawie problemem okazała sie ta "integracja". Zarowa zostałeś oślepiony, ostrzegłeś gracza by uważał jak rzuca fleshe to fakt, ale uważam że konkretnie w tych akcjach winny byłeś sam sobie. Wyobraźmy sobie rasz B od strony terrorystów przez trupa - często wtedy TT rzuca mleko na B i zwracamy uwage by nie wejść w zasięg jego działania. Tutaj NSPC był z przodu i miałeś wystarczająco dużo czasu by zareagować na jego ruch. Biegłeś prosto na granat rzucony dość daleko nie przejmując sie niczym, choć w tej sytuacji powinieneś być ostrożny. 

 

Skarga słuszna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×