Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
bobu

taka kurwa ogólna sprawa

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy w końcu  zbanujecie tego frajera żarówe i zabierzecie mu adma??? zaraz pewnie zostane ostrzeżony przez jakiegoś buldupca !!SUOWA!!!!! ale sprawa jest poważna, tacy ludzie nie powinni mieć adma na serwerze , były skargi i to nadal nic nie dało...nie dało kurwa nic.. to zwykła parówa a nie żarówa i niech wypierdala z daleka od serwera dd2 only jak ja jestem w pobliżu 3 stanów 

ello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hamuj bajer gościu 

Edytowane przez zarowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bobu jak jestes taki wspanialy to zloz podanie na admina i zobaczymy jaki ty jestes wspanialy, a po drugie kogos oczernic powiem brzydko osrac jest szybko i latwo walnoac hejt.I sprawa ogolna hamuj slownicwo bo wniczym ci nie pomoze uzywac lacine swadzczy to jedynie o twojej desperacji i bezmyslnosci.Masz jakis zal ok zrozumiale tylko zachowaj sie jak FACET i wez to na klate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Generalnie za ten temat powinieneś dostać wg. mnie warna. 
Po pierwsze, jak coś nie leży jest dział od pisania skarg na adminów.
Po drugie w tym momęcie nikt Ci nie bierzę na poważnie i nikt tak Cię nie będzie traktował bo zachowujesz się jak gówniarz.
Po trzecie nie życzę sobie ja, jak i również reszta członków kopytka takich zachowań jak Twoje. 
Co to za słownictwo, co to za wyzwiska opanuj się dzieciak bo daleko tak nie zajedziesz. 
Nie napisałeś żadnych konkertów tylko jakiś ból dupy i nikt nie wie o co Ci chodzi.
 

I z tego co wiem, to na Żarówę była jedna skarga a każdy popełnia błędy i jesteśmy tylko ludźmi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

haha ten go broni, tutaj jakaś Ruda Andzia komentuje że aż oczy bolą od czytania :D idź przestudiuj słownik albo na kebsa a później się udzielaj donatorko Cool Andzio haha :D posadźcie znowu plantacje na oczyszczalni 🤣🤣  i zbanuj żarówe,

bo zobaczysz jak cie wyjebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Nie opisałeś sprawy to nie mam co rozstrzygać. Takim tematem nic nie zdziałasz poza zdobyciem kolejnego ostrzeżenia. Na przyszłość polecam lepiej przedstawić sytuacje przykładowo w tym dziale zależnie od wyrządzonej Ci 'szkody'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×