Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Randy Cunningham

Zapytanie

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowym graczem ,mam do was pytanie odnośnie komendy "/zglos" ,czy ta komenda faktycznie działa ? 

Za każdym razem ,gdy jestem na serwerze ,jest chodź jedna osoba która czituje. Zgłaszam go przez tą komendę lecz nie ma rezultatu. Gram całkiem długo i odtąd gdy gram jeszcze ani razu nie spotkałem admina aby mógł to ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

działa potwierdzam my z żarówą zawsze wbijamy :)

Pamiętaj o podaniu nicku podejrzanego oraz rodzaj wspomagacza, którego używa, to  nam dużo ułatwia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiesz nie sądzę żeby to działało, lepiej jakby powiadomienia przychodziły na forum, a dokładnie na sb ;)  ,byłem adminem przez kilkanaście lat na jednej serwerowni i uwierz mi ,też mieliśmy tą komendę ale to nam przychodziło na sb ;) każdy admin który był na forum, mógł wejść na serwer i te towarzystwo ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłoszenia są wysyłane w czasie rzeczywistym do adminów zalogowanych na specjalnym koncie. W ciągu ostatnich 15 dni wysłałeś 1 zgłoszenie (http://www.statystyki.cs-kopytko.pl/zgloszenia/), wczoraj w południe. Musisz mieć również na uwadze, że na zgłoszenia reagują ludzie i nie zawsze jest ktoś dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli spełniasz warunki to zapraszam do złożenia podania :) admin tez człowiek i masz tez życie prywatne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Randy Cunningham napisał:

Rozumiem ,chce tylko przekazać że na dd2 spotkać admina to rzadkość.

Powiem ci dość ciekawe w jakich  godzinach grasz najczęściej na DD2 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa i to bardzo dobrze :D 

Jaki nick na serwerze, bo ja to chyba juz z kazdym grałem :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozwolę sobie wrzucić i zaprezentować jak to wygląda. Swoją drogą u mnie jakoś 24/7 odpalone nawet jak laptopa nie ruszam to jest na czuwaniu i słyszę tylko po nocach te okropne dźwięki powiadomienia xd Także to że działa to jedno, a czy jest akurat jakiś admin dostępny to druga kwestia, niemniej jednak zawsze namawiam graczy do korzystania z tej komendy bo mi osobiście taka forma powiadomień odpowiada i dla mnie jest wygodna bo widzę, o której godzinie było zgłoszenie, na jakim serwerze i też nick podejrzanego, czyli nawet jak nie udało się go zbanować w danym momencie bo nikogo z adminów nie było to na przyszłość mam go na oku i też plus że mam to na komputerze, czyli nie muszę mieć odpalonego forum i mogę sobie grać np. w inną grę, albo coś oglądać.. wtedy tylko przerywam, wchodzę, banuje i wychodzę. Hah ale wyszła mi mowa zupełnie jakbym była cyganem domokrążcą i namawiała was na pościel czy garnki ;D Jedno jest pewne odnalazłam nowe powołanie.. prezentowanie przedmiotów babcią po domach :D

1894855961_Zrzutekranu(15).thumb.png.575e8f8f7562bd2b2b8947a4152bb6c3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Aguska23 napisał:

Pozwolę sobie wrzucić i zaprezentować jak to wygląda. Swoją drogą u mnie jakoś 24/7 odpalone nawet jak laptopa nie ruszam to jest na czuwaniu i słyszę tylko po nocach te okropne dźwięki powiadomienia xd Także to że działa to jedno, a czy jest akurat jakiś admin dostępny to druga kwestia, niemniej jednak zawsze namawiam graczy do korzystania z tej komendy bo mi osobiście taka forma powiadomień odpowiada i dla mnie jest wygodna bo widzę, o której godzinie było zgłoszenie, na jakim serwerze i też nick podejrzanego, czyli nawet jak nie udało się go zbanować w danym momencie bo nikogo z adminów nie było to na przyszłość mam go na oku i też plus że mam to na komputerze, czyli nie muszę mieć odpalonego forum i mogę sobie grać np. w inną grę, albo coś oglądać.. wtedy tylko przerywam, wchodzę, banuje i wychodzę. Hah ale wyszła mi mowa zupełnie jakbym była cyganem domokrążcą i namawiała was na pościel czy garnki ;D Jedno jest pewne odnalazłam nowe powołanie.. prezentowanie przedmiotów babcią po domach :D

1894855961_Zrzutekranu(15).thumb.png.575e8f8f7562bd2b2b8947a4152bb6c3.png

dokładnie tak jak piszesz dużo lepsze jest GG osobiście używam go na telefonie i zgłoszenia przychodzą jeśli było by to na shoutboxie to musiałbym siedzieć na forum lub patrzeć co jakiś czas czy ktoś nie zgłasza a tak na GG dostane powiadomienie wchodzę patrze odpalam cs'a i banuje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram wieczorami 19/21 ,po 2 godz to zależy czy ktoś jest na serwie ;)

Spokojnie mam taki zamiar ,trochę tu zostanę ;D ,czas coś zmienić :D 

Gg to przeżytek ;D ,Są lepsze metody jak steam itp.

U mnie na serwerowni kazdy był na forum nawet na telefonie ,były tak zwane dyżury na SB ;)

Edytowane przez Randy Cunningham
poprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dyżury  chyba żartujesz sobie, nie każdy ma czas żeby być o jakieś godzinie bo jak wiadomo ludzie pracują. 

Dla mnie to odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
16 minut temu, Blackhill napisał:

Dyżury  chyba żartujesz sobie, nie każdy ma czas żeby być o jakieś godzinie bo jak wiadomo ludzie pracują. 

Dla mnie to odpada.

Pierwszy raz w życiu się z tobą zgadzam w 100% 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie rozumiem praca itp. ,Pozwólcie że wam wyjaśnię jak to wyglądało ,chyba każdy z was ma steama na telefonie ,u nas każdy kto był na forum ,a nie mógł wejść i go zbanować ,to wołał najbliższego admina do tego aby mógł wejść na serwer :) ,Może to strasznie wygląda ale uwierz mi daje radę :D ,A jak nie było nikogo to 4 adminów oglądało HLTV tego gracza i go banowali przez stronę :D 

Mi ten sposób bardzo się podobał :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Randy Cunningham napisał:

Panowie rozumiem praca itp. ,Pozwólcie że wam wyjaśnię jak to wyglądało ,chyba każdy z was ma steama na telefonie ,u nas każdy kto był na forum ,a nie mógł wejść i go zbanować ,to wołał najbliższego admina do tego aby mógł wejść na serwer :) ,Może to strasznie wygląda ale uwierz mi daje radę :D ,A jak nie było nikogo to 4 adminów oglądało HLTV tego gracza i go banowali przez stronę :D 

Mi ten sposób bardzo się podobał :D 

Sieć upadła? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Totalnie bez sensu.. u nas też jak akurat nie mogę wejść to piszę na steam do innego admina żeby ogarnął temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, CVV napisał:

Sieć upadła? 

Niestety tak ;( 

Ale tylko dlatego że masz h@ nie miał na tyle czasu aby się tym wszystkim zająć ,chciał przekazać serwer komuś ale nie było chętnych ;)

Ale uwierzcie mi ,że to zdało egzamin ;) ,a po drugie ja tylko zapytałem czy ta komenda działa nic więcej;) ,udzieliłeś odp i to mi wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podkreślam jeszcze, że do wysłania zgłoszenia nie potrzebujemy GG na komputerze ani posiadania jakiegokolwiek konta. Wystarczy wpisać /zglos będąc na serwerze, napisać kto co i nacisnąć [ENTER]. Łatwiej sie nie da B)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dziękuję! (+1 pkt) 2
  • Haha 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.