Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Randy Cunningham

Zapytanie

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowym graczem ,mam do was pytanie odnośnie komendy "/zglos" ,czy ta komenda faktycznie działa ? 

Za każdym razem ,gdy jestem na serwerze ,jest chodź jedna osoba która czituje. Zgłaszam go przez tą komendę lecz nie ma rezultatu. Gram całkiem długo i odtąd gdy gram jeszcze ani razu nie spotkałem admina aby mógł to ogarnąć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak działa admini dostają zgłoszenie na gadu gadu i wtedy wchodzą na serwer 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa potwierdzam my z żarówą zawsze wbijamy :)

Pamiętaj o podaniu nicku podejrzanego oraz rodzaj wspomagacza, którego używa, to  nam dużo ułatwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiesz nie sądzę żeby to działało, lepiej jakby powiadomienia przychodziły na forum, a dokładnie na sb ;)  ,byłem adminem przez kilkanaście lat na jednej serwerowni i uwierz mi ,też mieliśmy tą komendę ale to nam przychodziło na sb ;) każdy admin który był na forum, mógł wejść na serwer i te towarzystwo ogarnąć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenia są wysyłane w czasie rzeczywistym do adminów zalogowanych na specjalnym koncie. W ciągu ostatnich 15 dni wysłałeś 1 zgłoszenie (http://www.statystyki.cs-kopytko.pl/zgloszenia/), wczoraj w południe. Musisz mieć również na uwadze, że na zgłoszenia reagują ludzie i nie zawsze jest ktoś dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spełniasz warunki to zapraszam do złożenia podania :) admin tez człowiek i masz tez życie prywatne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Randy Cunningham napisał:

Rozumiem ,chce tylko przekazać że na dd2 spotkać admina to rzadkość.

Powiem ci dość ciekawe w jakich  godzinach grasz najczęściej na DD2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa i to bardzo dobrze :D 

Jaki nick na serwerze, bo ja to chyba juz z kazdym grałem :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wrzucić i zaprezentować jak to wygląda. Swoją drogą u mnie jakoś 24/7 odpalone nawet jak laptopa nie ruszam to jest na czuwaniu i słyszę tylko po nocach te okropne dźwięki powiadomienia xd Także to że działa to jedno, a czy jest akurat jakiś admin dostępny to druga kwestia, niemniej jednak zawsze namawiam graczy do korzystania z tej komendy bo mi osobiście taka forma powiadomień odpowiada i dla mnie jest wygodna bo widzę, o której godzinie było zgłoszenie, na jakim serwerze i też nick podejrzanego, czyli nawet jak nie udało się go zbanować w danym momencie bo nikogo z adminów nie było to na przyszłość mam go na oku i też plus że mam to na komputerze, czyli nie muszę mieć odpalonego forum i mogę sobie grać np. w inną grę, albo coś oglądać.. wtedy tylko przerywam, wchodzę, banuje i wychodzę. Hah ale wyszła mi mowa zupełnie jakbym była cyganem domokrążcą i namawiała was na pościel czy garnki ;D Jedno jest pewne odnalazłam nowe powołanie.. prezentowanie przedmiotów babcią po domach :D

1894855961_Zrzutekranu(15).thumb.png.575e8f8f7562bd2b2b8947a4152bb6c3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Aguska23 napisał:

Pozwolę sobie wrzucić i zaprezentować jak to wygląda. Swoją drogą u mnie jakoś 24/7 odpalone nawet jak laptopa nie ruszam to jest na czuwaniu i słyszę tylko po nocach te okropne dźwięki powiadomienia xd Także to że działa to jedno, a czy jest akurat jakiś admin dostępny to druga kwestia, niemniej jednak zawsze namawiam graczy do korzystania z tej komendy bo mi osobiście taka forma powiadomień odpowiada i dla mnie jest wygodna bo widzę, o której godzinie było zgłoszenie, na jakim serwerze i też nick podejrzanego, czyli nawet jak nie udało się go zbanować w danym momencie bo nikogo z adminów nie było to na przyszłość mam go na oku i też plus że mam to na komputerze, czyli nie muszę mieć odpalonego forum i mogę sobie grać np. w inną grę, albo coś oglądać.. wtedy tylko przerywam, wchodzę, banuje i wychodzę. Hah ale wyszła mi mowa zupełnie jakbym była cyganem domokrążcą i namawiała was na pościel czy garnki ;D Jedno jest pewne odnalazłam nowe powołanie.. prezentowanie przedmiotów babcią po domach :D

1894855961_Zrzutekranu(15).thumb.png.575e8f8f7562bd2b2b8947a4152bb6c3.png

dokładnie tak jak piszesz dużo lepsze jest GG osobiście używam go na telefonie i zgłoszenia przychodzą jeśli było by to na shoutboxie to musiałbym siedzieć na forum lub patrzeć co jakiś czas czy ktoś nie zgłasza a tak na GG dostane powiadomienie wchodzę patrze odpalam cs'a i banuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram wieczorami 19/21 ,po 2 godz to zależy czy ktoś jest na serwie ;)

Spokojnie mam taki zamiar ,trochę tu zostanę ;D ,czas coś zmienić :D 

 

Gg to przeżytek ;D ,Są lepsze metody jak steam itp.

U mnie na serwerowni kazdy był na forum nawet na telefonie ,były tak zwane dyżury na SB ;)

Edytowane przez Randy Cunningham
poprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyżury  chyba żartujesz sobie, nie każdy ma czas żeby być o jakieś godzinie bo jak wiadomo ludzie pracują. 

Dla mnie to odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2
16 minut temu, Blackhill napisał:

Dyżury  chyba żartujesz sobie, nie każdy ma czas żeby być o jakieś godzinie bo jak wiadomo ludzie pracują. 

Dla mnie to odpada.

Pierwszy raz w życiu się z tobą zgadzam w 100% 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozumiem praca itp. ,Pozwólcie że wam wyjaśnię jak to wyglądało ,chyba każdy z was ma steama na telefonie ,u nas każdy kto był na forum ,a nie mógł wejść i go zbanować ,to wołał najbliższego admina do tego aby mógł wejść na serwer :) ,Może to strasznie wygląda ale uwierz mi daje radę :D ,A jak nie było nikogo to 4 adminów oglądało HLTV tego gracza i go banowali przez stronę :D 

Mi ten sposób bardzo się podobał :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Randy Cunningham napisał:

Panowie rozumiem praca itp. ,Pozwólcie że wam wyjaśnię jak to wyglądało ,chyba każdy z was ma steama na telefonie ,u nas każdy kto był na forum ,a nie mógł wejść i go zbanować ,to wołał najbliższego admina do tego aby mógł wejść na serwer :) ,Może to strasznie wygląda ale uwierz mi daje radę :D ,A jak nie było nikogo to 4 adminów oglądało HLTV tego gracza i go banowali przez stronę :D 

Mi ten sposób bardzo się podobał :D 

Sieć upadła? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, CVV napisał:

Sieć upadła? 

Niestety tak ;( 

Ale tylko dlatego że masz h@ nie miał na tyle czasu aby się tym wszystkim zająć ,chciał przekazać serwer komuś ale nie było chętnych ;)

 

Ale uwierzcie mi ,że to zdało egzamin ;) ,a po drugie ja tylko zapytałem czy ta komenda działa nic więcej;) ,udzieliłeś odp i to mi wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkreślam jeszcze, że do wysłania zgłoszenia nie potrzebujemy GG na komputerze ani posiadania jakiegokolwiek konta. Wystarczy wpisać /zglos będąc na serwerze, napisać kto co i nacisnąć [ENTER]. Łatwiej sie nie da B)

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 2
  • Haha 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×