Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
masnoni

odbanowany Unban masnoni

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: masnoni
Serwer: DUST2 ONLY
Twój SteamID: VALVE_2 : 0 : 2105043226
Twoje IP: 178.43.156.20
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina😞 31.03.2019r. godzina około 15
Powód bana: CZITUJESZ
Nick Admina który zbanował: NIe piszę
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione😞 Nie zostały zrobione 

Dodam, iż tak właściwie nie wiem za co dostałem tego perma, troszkę sobie grałem, statów nie miałem jakiś oszałamiających (15-8) zostałem sam na bodajże 6, gdzie ugrałem zaliczając parę ładnych headshotów. Najwyraźniej dla admina/supporta 3 głowy z rzędu to od razu aim i nie dając mi drugiej szansy, gdzie jego obowiązkiem jest sprawdzić, a nie podejmować pochopnie decyzje, zbanował mnie właśnie po tej akcji. Proszę o wyjaśnienia i unbana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14:15 - Dziwna ta Buła...

15:16-Wiedział dokładnie że Będzie szedł tędy (nawet widać jak pierw po ścianie wymierzył..)

16:30 Dostał Fleshami po Oczach,ale i tak wiedział gdzie jest,i gdzie ma skanować...

16:50 (może trochę dalej)-Wiedział dokładnie że Koleś jest za skrzynką...

Edytowane przez Zjarany_Wujek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

Zapomniałeś dodać link do dema HLTV http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1903311445-de_dust2-1554036300-1554037860.zip

14:15 - Niektóre głowy mogą wyglądać na odpalone/skillowe/fartowne taki już jest cs.

15:16 - Może akurat dostałem info czy słyszałem kroki, a to, że akurat przymierzyłem przez ściany był to czysty przypadek. Na profesionalnej scenie również takie akcje mają miejsce w moim przypadku również tak było.

16:30 - wydaje mi się, że chodzi tu o akcje z gali, rzucone zostały dwa flesze i przed dwoma się obróciłem po czym zescanowałem gościa (wiedziałem skąd lecą flesze). Po czym napisał na czacie czy miałem flesza, gdzie odpowiedziałem mu przecząco. Jeżeli była to inna sytuacja to najwyraźniej miałem farta zabijając go na fleszu. 

16:50 - gram w csa już długi czas, dlatego znam wszystkie miejscówki oraz wiem gdzie najczęściej bywają przeciwnicy. Myślę, że nie jestem jedynym graczem, który "prifajeruje" miejsca gdzie mogą znaleźć się potencjalni wrogowie.

 

Też nie dostałem drugiej szansy, ani żadnych screnów do wrzucenia. Od razu zostałem wykreślony z serwera, otrzymując perma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, masnoni napisał:

14:15 - Niektóre głowy mogą wyglądać na odpalone/skillowe/fartowne taki już jest cs.

15:16 - Może akurat dostałem info czy słyszałem kroki, a to, że akurat przymierzyłem przez ściany był to czysty przypadek. Na profesionalnej scenie również takie akcje mają miejsce w moim przypadku również tak było.

16:30 - wydaje mi się, że chodzi tu o akcje z gali, rzucone zostały dwa flesze i przed dwoma się obróciłem po czym zescanowałem gościa (wiedziałem skąd lecą flesze). Po czym napisał na czacie czy miałem flesza, gdzie odpowiedziałem mu przecząco. Jeżeli była to inna sytuacja to najwyraźniej miałem farta zabijając go na fleszu. 

16:50 - gram w csa już długi czas, dlatego znam wszystkie miejscówki oraz wiem gdzie najczęściej bywają przeciwnicy. Myślę, że nie jestem jedynym graczem, który "prifajeruje" miejsca gdzie mogą znaleźć się potencjalni wrogowie.

 

Też nie dostałem drugiej szansy, ani żadnych screnów do wrzucenia. Od razu zostałem wykreślony z serwera, otrzymując perma.

Nie masz steam,to raz.Po drugie skąd mogę wiedzieć jaki masz staż w CS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę podać swoje główne konto. Gram na non steam z przyzwyczajenia i braku chęci na zmiany osobistych ustawień na steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14:15- Nic tu nie widze .

15:16- Słychać ,wszystko pięknie .

16:30- Czysto 

16:50- Tutaj wersji może być dużo , mógł słyszeć (ja na tym hltv nie jestem w stanie ocenić , bo akurat jest wyciszenie ) , widzieć go nie widział to oczywiste. Dla mnie trochę dziwna akcja , ale na bana za mało . 

 

UB

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo nie przedstawia wystarczających akcji do utrzymania bana. Odbanowany, możesz wracać do gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×