Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zielone[$]

Witam.

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie. Nazywam się Oskar, mam 16 lat. Możecie mnie znać z innych sieci, na których miałem nick Zielone[$]. Właściciele sieci weed (to nie reklama), rozpowiadają o mnie niestworzone rzeczy typu:

  • latam po sieciach;
  • składam podania byle gdzie;

I wiele innych, a czy to jest spowodowane już mówię. Gadałem sobie z całą administracja na Ts3, i szło wszystko okej. Nagle przyszedł jakiś gościu na Ts3, który był właścicielem sieci, której już nie ma. Dostałem perma na Ts3 i na forum a, oni sobie niszczyli owe forum. Napisałem do tamtego właściciela co oni knują. Od tamtego czasu członkowie weed oraz gracze z ich polecenia składają konta na różnych sieciach, bez wymagań, czym ośmieszają moją osobę. Aktualnie rozwinę swoja wypowiedz o mnie. Nazywam się Oskar, mam szesnaście lat. Moje hooby to programowanie oraz sporty ekstremalne takie jak: futbol amerykański (trenuje, jestem w drużynie Bears Przemyśl) oraz sporty walki. Jestem technikiem serwerów oraz stron internetowych. Możecie zastanawiać się jak ja się tu znalazłem? Już tłumaczę. Zawsze czułem coś do tej sieci, a co mi przeszkodziło, aby tu przyjść wcześniej. A więc tak, ludzie na wielu sieciach prosili mnie o pomoc w sprawach serwera oraz ich sieci. Narazie przestałem wykonywać mój "zawód", a przynajmniej będę odwiedzał tą sieć. I mam nadzieję, że mnie przygarniecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zielone[$] napisał:

I mam nadzieję, że mnie przygarniecie.

My nie dyskryminujemy nikogo. Zapraszamy i dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Siemanko i zapraszam na serwer DM+BF2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×