Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Romek345

Gdzie iść na studia informatyczne w Warszawie?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem z bólem szkołę średnią i czas zdecydować się ostatecznie na studia. Kierunek już upatrzyłem - informatyka. Pytanie tylko gdzie warto na to iść w Warszawie? Jaką uczelnię polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolo ,,Paprota,, po szkole wynajął mieszkanie w wawie, przez parę lat tam mieszka z kumplem <faja>  i międzyczasie ogarniał  język programowania. Potem znalazł prace w Uk. Także tego, samouk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@detonator nie ma co reagować na te głupawe posty. Koleś już tu nigdy nie zajrzy. Ostatnio sporo tego typu bzdur się pojawiło - piekarnia, ciastkarnia, prezent na chciny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dlaczego od razu głupawe? Rozumiem,ciastka nie pasują do tego forum, ale w informatyka jednak trochę związana z tym forum jest 😉

Ja bym wybrał Polibudę, co prawda jest tam kilka kierunków na różnych wydziałach i każdy jest jednak inny, ale tytuł inżyniera to jednak robi różnicę. Później UW i PJATK. Nie bawiłbym się w jakieś inne pseudo uczelnie. No jeszcze jest WIT. W sumie się nie wypowiadam, bo ja na dziennikarstwie jestem 😉

Zawsze można popytać na forum danej uczelni czy poczytać opinie na portalach o uczelniach. Kiedyś trafiłem na taki http://www.uczelnie.pl/miasto/warszawa/. No i jest jeszcze FB tam teraz jest każdy i o każdym 😉 to i tam można popytać. 

 

A w ogóle to jakaś konkretna dziedzina informatyki Cię interesuje? 

 

Edytowane przez bossim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 5/28/2019 at 5:23 AM, Nevertrust said:

@detonator nie ma co reagować na te głupawe posty. Koleś już tu nigdy nie zajrzy. Ostatnio sporo tego typu bzdur się pojawiło - piekarnia, ciastkarnia, prezent na chciny...

 Sterownych trolii nie brakuje, zadają pytania np: ww, a później szkalują szkole żeby obniżyć poziom. Poza tym fora (np: szosa) są atakowane gdyż info jest wiarygodne lub zawiera niewygodną prawdę  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.05.2019 o 21:34, bossim napisał:

Dlaczego od razu głupawe?

Prosta odpowiedź - koleś był ostatni raz na forum 27.05.2019.

Twoja  ostatnia wizyta na forum była 04.06.2019

Reasumując- temat otwarty od 27.05.2019 - więc i mój wpis teraz podchodzi już pod archeologię - i siłą rzeczy też jest głupawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×