Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ezio

Kampienie a regulamin

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie regulaminu serwera DM. 

W regulaminie w pkt 3 jest napisane: Gramy dynamicznie, czyli jak rozumiem kampienie jest wykluczone?

Pkt 6 mówi  nie utrudniamy graczom gry , czyli  tyczy się również kampienia przy respach i czekania aż sie ktoś odrodzi , jednocześnie nie dając mu sznasy na dalszą normalną i wyrównaną grę. 

Te dwa punkty są notorycznie łamane, na małych mapach typu wiocha, max, fy_snow  itd.

Proszę o wyjaśnienie, jak admin i gracze powinni się odnosić do ww punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ezio napisał:

Proszę o wyjaśnienie, jak admin i gracze powinni się odnosić do ww punktów.

Gracze, a szczególnie admini powinni przestrzegać tych punktów regulaminu.

Nie jest to jednak łatwe na tak małych mapach, gdzie wszystko się szybko dzieje.

Najlepiej takie sytuacje zgłaszać poprzez u@, a jeżeli to nic nie da,  lub sam admin łamie regulamin - to wysmarować imienną skargę na forum.

Przynajmniej ja tak to widzę ;)

P/S Sytuacje z kampieniem jednak teraz będę plagą - bo każdy wbija odznaki. A czasami nie da się inaczej zdobyć ostatniego hs'a mając już mało hp, jak przykampić za skrzynią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Teraz akurat w pracy jestem, więc oglądanie demka odpada :)

Jednak i bez oglądania demka wiem jak to wszystko wyglądało na wiosce. Jedna wielka rzeźnia. 

Sam grając na wiosce nie raz byłem świadkiem podobnych sytuacji - przenoszenie graczy nie pomagało, bo wracali do silniejszej drużyny. Upomnienie też nic nie daje, bo mało kto przy tak dynamicznej mapie ma czas czytać czat.  Banować? wg taryfikatora 5min - 1h w ten sposób wywalisz wszystkich z silniejszej drużyny :) 

Chyba nie ma złotego środka na rozwiązanie tego konfliktu. Albo będziesz pisał skargi , albo wyjdziesz i przeczekasz mapę na jakąś mądrzejszą, albo zaciśniesz zęby i będziesz dalej grał. 

Reasumując - małe mapy to syf :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

O ile na dużych mapach sprawa jest w miarę jasna tj. gramy dynamicznie, staramy się nie kampić (nie jest to jednak całkowicie zakazane) to na mniejszych jest problem. Leży on głównie w popularności tych map. Nie chcemy ich blokować (temat był już omawiany), a są to mapy do max 10 slotów, więc przy większej ilości graczy gra może być konfliktowa.

Reasumując należy mieć pewną dozę dystansu i zrozumienia. Niestety taka charakterystyka gry w tym przypadku. Skrajne sytuacje oczywiście warto zgłaszać administracji online, gg lub na forum. Niemniej jednak doradzałbym raczej informacje oraz ostrzeżenia, niż kary w tych specyficznych sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×