Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ezio

Zachowanie admina

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: 
2. Nick oskarżyciela (z gry😞 Polack.
3. Nick oskarżanego (z gry😞 Adrian ch
4. Dokładna data (dzień+godzina😞 12.07.19 
5. Mapa: wiocha/ max
6. IP oskarżonego:  
7. Steam ID oskarżonego: STEAM_0:1:1798380
8. Dowód przewinienia: https://www40.zippyshare.com/v/RXYAdkVM/file.htm logi z wiochy i dust2 (mapa po mapie).
niestety nie wiem jak się je wkleja. 
https://www1.zippyshare.com/v/aQHbyMCp/file.html

9. Dodatkowy opis: Admin zachowuje się niekulturalnie wobec graczy, na upominanie o kampieniu obraża 
,poza tym nie stosuje się do regulaminu pkt 2 i pkt 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Hahahaha ...gościu weź się już ogarnij odkąd przyszedłeś i płaczesz .. przez to pisze do ciebie "placzus" chyba nie wiesz co to kampienie jest bo sam to robisz na budynku tt lub na prostej za beczkami z awka. . I co to nie jest dopiero kampienie? Ktoś cie bije po prostu i takie halo wielkie z tego robisz... i niekulturalnie wobec graczy?? Kogo obrazilem jeszcze oprócz "placzusia" .. molter był i inni wszystko widzieli

Edytowane przez Adrian Ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Obejrzyj oba demka proszę, teraz przed chwilą przy Darku i Uśmiechniętym,również zacząłeś jakieś docinki w moją stronę.

Mimo, że się słowem nie odzywałem poza rtv.  Sam prowokujesz.

Aha , nie życzę sobie tekstów Płaczuś w moją stronę ze strony admina , chyba ranga do czegoś zobowiązuje.

https://www80.zippyshare.com/v/ZSeJmjob/file.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co takiego pisałem że to ty gościu płaczesz że cie zabiłem i robię to specjalnie.. co w tym dziwnego jak jesteś w drugiej drużynie hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe tłumaczenie i wypowiedzi jak na admina . Wg mnie powinieneś dawać przykład, nie prowokować .

Prowadzić porządek na serwerze. 

Zachowywać powściągliwość ,w pisaniu i wypowiadaniu się oraz kulturę.

A ty , że ktoś wyraził swoją opinię o tobie , zaczynasz atakować i panicznie się teraz bronisz.

To teraz ty się żalisz. Kultura chyba nie jest twoją najmocniejszą stroną. 

Proszę o wypowiedź oraz werdykt w sprawie , wyższą rangą administrację bądź opiekuna serwera DM.

Edytowane przez Ezio
dodatkowe dowody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrian Ch, admin powinien starać sie uważać co pisze na czacie by nie wywoływać takich kłótni. Wiem, że może sie wydawać błahostką takie określenie, ale jak widać z małej chmury duży deszcz.

 

W dniu 12.07.2019 o 14:53, Ezio napisał:

teraz przed chwilą przy Darku i Uśmiechniętym,również zacząłeś jakieś docinki w moją stronę.

Pytał w jaki sposób Cie obraził, jak wyżej wspomniałem nie wszyscy określenie "płaczuś" traktują jako wyzwisko.

 

Wracając do kwestii kampienia - admin gra 2 minuty, atakuje z różnych stron w międzyczasie. @Petrus dopuścił kary za kampienie, ale podkreślam że w naprawde ekstremalnych sytuacjach na małych mapach. Tu takiej nie widze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×