Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Kertiz
2. SteamID: STEAM_0:1:153360068
3. Wiek: 22 
4. Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/kertiz/54.38.199.195:27015/
5. Doświadczenie: byłem długo adminem w sieci skillconnect wiele lat temu
6. Napisz kilka zdań o sobie: nazywam się Kuba, gram dla zabawy, od czasu do czasu, lecz czasami są czity na serwerze i coś z tym trzeba byłby zrobić, a rzadko są admini. Nie obiecuje, że będę codziennie, bo zwyczajnie nie mam na to czasu, ale mogę się zobowiązać, że parę godzin w tygodniu przegram i w tym czasie na pewno pomogę. Nie jestem uczniem, mam dziewczynę, prace i tak dalej, przez co czasami po prostu nie odpalam komputera, dlatego jeżeli bycie codziennie na serwerze jest wymagane to proszę usunąć temat. Jeśli natomiast mogę się przydać to chce, bo serwer mi się podoba, zresztą - gram z Wami już trochę. Nie zamierzam wbijać postów, bo uważam to za zbędne, tym bardziej jeśli miałbym to robić na siłę. Po prostu widząc brak graczy spowodowanym cziterami chce pomóc. Mogę obiecać jedno - sprawiedliwy werdykt.
6. Mikrofon*: jest
7. Akceptujesz regulamin admina**?: tak
8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku: 815
9. Linki do poprzednich podań: brak

Edytowane przez kertizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

2pkt pobrane z portfela konta kertizzz (ID: 851)

Kto gra na dd2 ten zna tego gościa i jak wiemy nie ma z nim problemu, wiec dlaczego nie? :)

 

Masz moje TAK - powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na duże poparcie przyjmę Cie na admina testowego - jesteś nowy i musimy sprawdzić co potrafisz nim damy Ci uprawnienia na wszystkie serwery. Po okresie próby (maksymalnie 3 tygodnie) wrócimy do podania.

 

@edit 2019-08-17

 

Czas próby minął. Prosze graczy i adminów o podzielenie sie swoim zdaniem nt. awansu @kertizz na range Admin [CS 1.6].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Podanie zaakceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

19.04.20 - Admin usunięty, ostatnio na forum 29.08.2019!


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×