Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zbyt

headcraB.! wita i pozdrawia!

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam, jak to zawsze z mojej strony na say'u lub przez mikrofon na DM+BF2... :]

 

Z tej strony Hubert (w grze headcraB.!), 9 września skończę 20 lat. Moje główne zainteresowania to samochody, kolej (metro+tramwaje+lokomotywy), autobusy, śpiew, narciarstwo (uprawiam głównie biegowe), kolarstwo górskie, fotografia, rysownictwo oraz modelarstwo. Na CS'a natknąłem się dzięki mojemu bratu w 2009 roku, miałem okazję do tej pory grać w 1.6, 1.5 oraz Source. Nick mój pochodzi od nazwy jednej z pozaziemskich istot kultowej serii Half-Life. Pasuje w sumie do faktu, że uwielbiam strzelać HS'y. ˆˆ

 

Niektórzy z was na pewno już spotkali mnie na wcześniej wspomnianym serwerze, który jest dla mnie pewnego rodzaju powrotem do przeszłosci. Jest to bowiem typ serwera, który sprawiał mi zawsze najwięcej frajdy, stawia on pewne wymagania co do możliwych do zdobycia osiągnięć, a byli na nim zawsze naprawdę przyzwoici gracze, lecz kiedyś grałem w niestety nieistniejącej dziś sieci "ZbytowniA.pl", gdzie zawsze utrzymywałem 1. miejsce z ilością 18761 zabójstw i wszystkimi 48 odznakami. Jako, że chciałem powrócić po części do tego, natknąłem się na was jako ostatnią sieć z takim trybem rozgrywki i szybko się zaklimatyzowałem, naprawdę spoko gracze i atmosfera ogółem.
Profil ten stworzyłem kiedyś do reklamy właśnie wspomnianej, nieistniejącej już sieci, lecz teraz przyszła pora zostać tutaj aktywnym forumowiczem. Zalogowałem się dziś po raz pierwszy od listopada 2012r.. W przyszłości zmienię również nick forumowy na "headcraB.!", gdyż "Zbyt" był - tak jak wspomniałem - tylko na potrzeby tamtejże reklamy z okazji konkursu (w którym nawet wygrałem :]).

To do miłego
(ɔツ)ɔ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witaj.

Życzę sukcesów w strzelaniu i dużej aktywności na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ze Ci się chciało tyle pisać 🤔 Nie raz Cię widziałem na serwie, szczerze mówiąc ładnie Ci banie wchodzą na botach  😂😂 nie no tak poważnie to witaj i zaparaszam na resztę serwerów 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×