Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
joneq11

Zmiany Dodatki !!

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Graczy !

 

Gram od pewnego czasu na tym serwerze i chetnie bym coś zaproponował co do zmian jak i nowości na serwer w celu osiagnięcia wiecej graczy !!

Moje propozycje to :

- Kolorowy smog !( niebieski czerwony zielony ) spotkałem to na innych serwerach fajnie wygląda 

- Muzyka na początek mapy !!

- Może też wrócić do Plantowania Bomby ! Jak i do Rund na mapach a nie odrazu po zginięciu nowy resp w nowej lokalizacji 

- Zrobić reklamę ( dla graczy każdy robi reklamy 3 os. biorące udział oczywiście ma to byc wstawione na forum dostaną ViP na okres paru dni Itp )

- Nowe mapki np AWP / DGL / HE fajne na nabicie odznaki itp

- Zadawane obrażenia dzielone na pół Np. Ja zabiorę komuś ponad 50% hp a kolega xyz go dobije aby frag zaliczył mi jak i xyz

 

 Prosze sie udzielać dać może inne Propozycje Dzięki Piona !!!

Edytowane przez joneq11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia: 

- kolorowy smog na nie, ponieważ jest już dużo pluginow i mogą u niektórych graczy pojawić się problemy - lagi 

- muzyka na początek? Po co jak nie ma żadnej rozgrzewki tylko odrazu ostre napier... ;)

- planowanie bomb i rundy ? Przecież to nie ma sensu xd wtedy to by już nie był deathmatch :D

- VIP za reklamy tez na nie,  VIP i tak już jest tani,  co innego bym wymyślił 

- Po co takie mapy, skoro by jeden gościu grał bym z awp/ dgl/ HE a drugi bym bral z ekwipunku bronię, wiec to jest bezsensu

- nie wiem czy był już poruszany ten temat czy nie, ale ja bym tu był na tak, większa szansa na medal ;) 

Dziękuje pozdrawiam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1
W dniu 20.10.2019 o 13:45, joneq11 napisał:

 

- Kolorowy smog !( niebieski czerwony zielony ) spotkałem to na innych serwerach fajnie wygląda 

- Muzyka na początek mapy !!

- Może też wrócić do Plantowania Bomby ! Jak i do Rund na mapach a nie odrazu po zginięciu nowy resp w nowej lokalizacji 

- Zrobić reklamę ( dla graczy każdy robi reklamy 3 os. biorące udział oczywiście ma to byc wstawione na forum dostaną ViP na okres paru dni Itp )

- Nowe mapki np AWP / DGL / HE fajne na nabicie odznaki itp

- Zadawane obrażenia dzielone na pół Np. Ja zabiorę komuś ponad 50% hp a kolega xyz go dobije aby frag zaliczył mi jak i xyz

 

Moim zdaniem ww  propozycje są najzwyczajniej w świecie niepotrzebne.. Jedynie muzyka na początku czemu nie, ale pozostałe zmiany tylko by przeszkadzały imo 🤔

Odznaki i tak prędzej czy później wbijesz, to zależy tylko i wyłącznie od Twojej determinacji :) 
A co do ostatniej propozycji, to na  DM i tak zdobywa się bardzo dużą ilość fragów więc to także jest  niepotrzebne. 
Ale fajnie, że wyszedłeś z taką inicjatywą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×