Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Akh

Problem z słyszeniem ns

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na serwerze dd2 nie słychać nsów gdy ma się steama i to nie jest wina moja tylko serwera bo na innych normalnie słyszę i każdego kogo pytam co ma steama tak samo nie słyszy pozdrawiam i polecam naprawić plugin serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na ten temat:

Szczerze mówiąc powinno działaś. Ktoś ma podobny problem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to żaden gracz steam teraz nie słyszy NS jakąś aktualizacja była czy cos .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ja również nie słyszę i steamy z którymi grałam miały ten sam problem dodam tez że gdy grałam u konkurencji tego problemu nie miałam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, RudaNaRapie napisał:

To prawda, ja również nie słyszę i steamy z którymi grałam miały ten sam problem dodam tez że gdy grałam u konkurencji tego problemu nie miałam. 

A ja właśnie z ciekawości poskakalem wczoraj po różnych sieciach i ten problem tez tam występuje przynajmniej u mnie 😣 jakieś pomysły ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie po składowaniu całego steama i zainstalowaniu go na nowo wszytko było ok , lecz znów była jakaś aktualizacja i problem znów wrócił na jednym serwerze słyszę normalnie na na innym już nie nie mam pojęcia w czym tkwi ten problem już sam czy to wina serwera czy też stema 😟 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×