Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Molter

Reset serwera

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje reset serwera. Plusy: 

- Nikt nie będzie grał na moim koncie

- Pewnie znajdzie się ktoś kto kupi odznaki

- Mogą wrócić starzy gracze do tego serwera żeby znowu nabić odznaki i trzymać ranking

 

Minusy: 

- Brak

 

Polecam rozważyć tą propozycje bo po czasie jak ma się już wszystkie odznaki gra staje się nudna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj reset jest robiony przed wakacjami, ale...

Proponuję temat zostawić przez jakiś czas zostawić otwarty, aby inni się wypowiedzieli. Można też ewentualnie ankietę zrobić.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Grywam często na serwerze i jestem na tak, nie bedzie tak nudno :)

 

 

 

Ps.

Proponowałbym też wgrać jakieś nowe mapki na serwer :D

Edytowane przez micrusek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wam się nudzi to zmieńcie sobie nicki i nabijacie na nowo odznaki ;) 

Duzo jest już, po co kolejne ? 

 Jestem na nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A pamiętacie jaka aktywność zrobiła się po ostatnim resecie? Ja pamiętam że spora, odznaki wbija się w tydzień więc czemu reset jest tylko raz na rok? 

Chyba że reset to aż tyle roboty ze nikomu nie chce się tego robić częściej, nie wiem jak to wygląda ale jeżeli tak jest to potrafię to zrozumieć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Molter napisał:

Ja pamiętam że spora, odznaki wbija się w tydzień więc czemu reset jest tylko raz na rok? 

Jak ktoś ma tyle czasu co ty to nie ma problemu, dla mnie reset może być nawet co 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to mi chodziło bo nie wiem jak się robi reset i prawdopodobnie nigdy się nie dowiem bo nie jest mi to potrzebne, więc jeżeli to więcej pracy niż myślę tak jak napisałem wyżej jestem w stanie zrozumieć czemu jest rzadko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset by się przydał, gracze nowi czy też bez odznak mają dużo mniejsze szanse z graczami z kompletem odznak. 

Mapy również można by odświeżyć, jest ich zbyt dużo. Przydałyby się jakieś nowe np, de_Mirage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset serwera z pewnoscia by nie zaszkodzil, dla stalych graczy wbicie odznak od nowa nie stanowi zadnego problemu wrecz dla mnie to dobra zabawa, zawsze to jakies wyzwanie :) i przedewszystkim napewno przybylo by troche nowych graczy a nie ukrywajmy przydalo by sie ich wiecej zawsze ciekawiej a pelnego serwera to jeszcze nie widzialem. Mi osobiscie to najbardziej by zalezalo na resecie rankingu bo na tym serwie gram juz okolo miesiaca bo dopiero co powrocilem do cs po bardzo dlugiej przerwie i mimo niezlych statystyk nie mam szans znalezienia sie chociazby w top 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w tym temacie: 

 

W dniu 20.11.2019 o 20:24, Molter napisał:

- Nikt nie będzie grał na moim koncie

1 PLN - http://www.sklep.cs-kopytko.pl/#rezerwacja

 

W dniu 20.11.2019 o 20:24, Molter napisał:

Polecam rozważyć tą propozycje bo po czasie jak ma się już wszystkie odznaki gra staje się nudna 

Zawsze można zmienić nick lub poprosić opiekuna o indywidualne skasowanie odznak.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×