Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Baku:S

Dziedzictwo. Hereditary

Brak odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Heeej :) Na wstępie dodam, że jestem wielkim fanatykiem horrorów i mogę śmiało polecić kilka takich, jeśli tylko chcecie :) Możecie wypowiedzieć się w komentarzach  XD

A wię tak .. oglądałem ostatnio (jak w temacie) horror "Dziedzictwo" z 2018 roku. Jak każdy horror nie ma on za wysokich ocen na filmwebie  (6,3*) jednak powiem Wam, że jest jak najbardziej wart polecenia.. 

Co prawda kilka scen oraz niektóre kwestie są nie do końca jasne, jednak klimat po prostu wylewa się z ekranu.

Nie jest to może kwintesencja dobrego horroru, jednak jest to pozycja, którą jak najbardziej warto obejrzeć.!  Jak na taki gatunek troche długi film bo trwa ponad 2 godziny. 

Poniżej zostawiam kawałek historii, oraz link do obejrzenia za darmo, jest troche reklam podczas seansu, jednak jak oglądałem jakoś strasznie mnie to nie irytowało ;)

 

Kiedy umiera ciężko chora seniorka rodu Grahamów, w życiu jej córki, zięcia i dwójki wnuków wreszcie zaczyna panować spokój. Już po samej mowie pogrzebowej Annie (fenomenalna Toni Collette) czuć, że ulga bierze górę nad żalem. Szybko jednak okazuje się, że śmierć babci Graham to dopiero początek, staruszka pozostawiła po sobie znacznie więcej niż tylko słodko-gorzkie wspomnienia swoich najbliższych, zaś rodzina skrywa wiele sekretów i niewypowiedzianych żalów, które teraz zaczynają wychodzić na jaw. (źródło https://naekranie.pl/filmy/hereditary?ref=vodne )  

  

link do horroru :   https://vider.info/vid/+fnv1nse

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×