Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Baku:S

Dziedzictwo. Hereditary

Brak odpowiedzi w tym temacie

Recommended Posts

Heeej :) Na wstępie dodam, że jestem wielkim fanatykiem horrorów i mogę śmiało polecić kilka takich, jeśli tylko chcecie :) Możecie wypowiedzieć się w komentarzach  XD

A wię tak .. oglądałem ostatnio (jak w temacie) horror "Dziedzictwo" z 2018 roku. Jak każdy horror nie ma on za wysokich ocen na filmwebie  (6,3*) jednak powiem Wam, że jest jak najbardziej wart polecenia.. 

Co prawda kilka scen oraz niektóre kwestie są nie do końca jasne, jednak klimat po prostu wylewa się z ekranu.

Nie jest to może kwintesencja dobrego horroru, jednak jest to pozycja, którą jak najbardziej warto obejrzeć.!  Jak na taki gatunek troche długi film bo trwa ponad 2 godziny. 

Poniżej zostawiam kawałek historii, oraz link do obejrzenia za darmo, jest troche reklam podczas seansu, jednak jak oglądałem jakoś strasznie mnie to nie irytowało ;)

 

Kiedy umiera ciężko chora seniorka rodu Grahamów, w życiu jej córki, zięcia i dwójki wnuków wreszcie zaczyna panować spokój. Już po samej mowie pogrzebowej Annie (fenomenalna Toni Collette) czuć, że ulga bierze górę nad żalem. Szybko jednak okazuje się, że śmierć babci Graham to dopiero początek, staruszka pozostawiła po sobie znacznie więcej niż tylko słodko-gorzkie wspomnienia swoich najbliższych, zaś rodzina skrywa wiele sekretów i niewypowiedzianych żalów, które teraz zaczynają wychodzić na jaw. (źródło https://naekranie.pl/filmy/hereditary?ref=vodne )  

  

link do horroru :   https://vider.info/vid/+fnv1nse

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×