Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick w grze: Dudek P56 ;)
2. Serwer: DM + BF2, FFA
3. Steam ID*: NS
4. Wiek: 22 lata
5. Doświadczenie w adminowaniu**: Calkiem spore, bylem adminem okolo roku czasu rowniez na serwerze dm+bf2 
6. O sobie: Mam na imie Sylwester 22 lata pochodze z warszawy ale obecnie mieszkam na mazurach. na codzien pracuje a wolnym czasie cwicze na silowni i gram w cs ;)
7. Akceptujesz regulamin*** [TAK / NIE]: Tak

 

Składam podanie gdyz jestem dosyc czestym graczem na tym serwerze i zapewno sporo osob moze to potwierdzic z tego serwera bo napewno mnie tam mieli okazje zobaczyc bo calkiem sporo tam jestem o roznych porach dnia czy nocy ;) i czesto brakuje wlasnie jakiegos admina bo ktos czituje albo zeby poprostu zmienic mapke na mniejsza bo jest malo osob i trzeba latac po calej mapie i szukac. Na forum jestem nowy i moze nie mam tych ilosci postow co potrzeba bo nawet nie ma zbytnio sie gdzie wypowiadac bo wiekszosc to stare tematy to chcialbym sie wykazac i pomoc wam usprawnic troche ten serwer i zeby gralo sie lepiej i przyjemniej ;) takze decyzja nalezy do was :) jakies pytania? to smialo pytajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam to podstawa teraz powinny być promocje na steamie . brak reklam lub id sklepiku . 

Edytowane przez zarowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wpierw ogarnij sobie steam, bez tego nic tu nie zdzialasz w tym temacie.  Podanie jest niekompletne. Jak narazie jestem na NIE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sytuacja na chwilę obecną (20.12.2019 godz. 19:49) - Konto założone 11 godzin temu, a podanie 9 godzin temu. Nawet jakbyś miał steam gold extra plus mega hiper okulele edition, to i tak za wcześnie na podanie. Daj się lepiej poznać i udowodnij, że nie jesteś tu chwilowo. Bez obrazy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ok rozumiem nie chowam zadnej urazy i tak tez myslalem ze musze miec tu konto znacznie dluzej, zeby spedzic troche czasu na forum miec mozliwosc pokazania sie, udzielnia sie w roznych postach ;) ale nie spieszy mi sie i chetnie tu z wami zostane na dluzej :) a wiec na chwile obecna mysle ze temat mozna zamknac. tylko mialabym do was jedno pytanko jeszcze, a propo steama gdzie polecilibyscie zebym go zakupil?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Aktualnie na stronie steam jest chyba za 4 zł  

 

Edytowane przez zarowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×