Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
eldo123

odbanowany ban bez powodu eldo123

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: eldo123
Serwer: Only DD2 
Twój SteamID: VALVE_2:0:927835063
Twoje IP: 193.42.241.127
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2020-01-02, ok. 17:00
Powód bana: 
The server operator has added you to banned list
Added to banned list
Nick Admina który zbanował: Zarowa   |Problemy nadciagaja|
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):  NIE

 

Nie wiem za co dostałem bana, nie ma mnie w amxbans dostalem zapewne od tego admina bo ten admin był na spect, czekam na powód za jaki dostałem i w ogóle wyjaśnienie sytuacji..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:27 - info z .... ( możliwe ze po strzałach gracza z jego drożyny )

3:48 - biegnie w stronę górnego nagle zaczyna sprawdzać podest ( trochę dziwne )

6:24 - co prawda lekko było widać głowę ale wątpię ze przy tak dynamicznym wyjściu za ściany mógł ja zobaczyć no i jeszcze ta pestka ( będzie tłumaczenie ze fart )

7:12 - kolejna pestka zaraz po wyjściu za przeszkody trochę dziwny skok celownika 

8:43 -jedzie po murku i bummm pestka 

+ rozgrzewka do obejrzenia 

Ciekawi mnie tylko to ja ty to robisz stojąc niedaleko przeciwnika nie umiesz w niego wycelować nie mówiąc tu już o zabiciu ale jak przeciwnik jest dalej bądź wychodzisz za przeszkody od razu leci pestka i to nie mowie o oddaniu kilku strzałów tylko jeden piękny strzał  w głowę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blackhill,

Proszę o dodanie demka.

Z tego co widać nie ma bana w systemie.. Więc tak jak masz ruter zrób reset jego, lecz jak to nie podziała zadzwoń do dostawcy internetu o zmianę zakresu IP.

Lecz poczekam jeszcze na wypowiedź osoby proszącej o ub. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:27 - tak, info po strzałach kolegi z drużyny

3:48 - w 3:44 widać jak przebiegam  i patrze podest fragment gracza na podeście więc to sprawdzam i zabijam, nic nadzwyczajnego

6:24 - ciągle pestkuje na dalekie odległości, i jaka szybka pestka dokladnie widac że przycelowałem w przeciwnika, naturalny strzał.

7:12 - tak jak pisze, często pestkuje normalna pestka, nic nienaturalnego w tym strzale nie było.

8:43 -  nic nadzwyczajnego gracz biegnie galą, jestem blisko niego więc dobrze słysze w słuchawkach gdzie mniej wiecej biegnie, po chwili wystaje mu troche głowy no i strzał w głowe bo tylko ona wystaje ;)

 

"Ciekawi mnie tylko to ja ty to robisz stojąc niedaleko przeciwnika nie umiesz w niego wycelować nie mówiąc tu już o zabiciu ale jak przeciwnik jest dalej bądź wychodzisz za przeszkody od razu leci pestka i to nie mowie o oddaniu kilku strzałów tylko jeden piękny strzał  w głowę ." - PO PROSTU DOBRZE PESTKUJE.

 

W Twojej rozpisce demka nie ma nic nadzwyczajnego, zresztą to jest HLTV, inaczej to wygląda na demku POV które byś nagrał jako spect, dodałeś bana z miejsca nie banując za pomocą komendy administratora tylko przez konsole tak jakbys chciał sie mnie pozbyć bo chyba w normalnej sytuacji zbanował bys kogoś innego z powodem "czituje" lub cos w tym stylu, skoro miales podejrzenia. Mało tego wrzucałem 2x już ssy 2x były czyste, o wh też byłem podejrzewany i nagle aim tak? Dziwne masz rozumowanie.

 

Czekam na rozpiskę i raczej będzie ona po mojej stronie bo ta rozpiska to kpina, nie miałeś sie już do czego przywalić to teraz rozpisujesz haha :D

 

Pozdrawiam 

 

 

 

 

 

 

4 godziny temu, Blackhill napisał:

Z tego co widać nie ma bana w systemie.. Więc tak jak masz ruter zrób reset jego, lecz jak to nie podziała zadzwoń do dostawcy internetu o zmianę zakresu IP.

Lecz poczekam jeszcze na wypowiedź osoby proszącej o ub. 

Co mi da reset routera skoro mam stałe IP internetu, a zostałem zbanowany na IP zapewne, poza tym bana mam tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha po prostu dobrze pestkuje mistrzostwo dawno się tak nie usmialem . Nie pozdrawiam 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, zarowa :D napisał:

Haha po prostu dobrze pestkuje mistrzostwo dawno się tak nie usmialem . Nie pozdrawiam 😂😂😂

śmiej sie do woli Ty nawet przeciwnika w plecy nie umiesz zabić jak nieraz Cie obserwowałem i Ty masz admina haha

 

Również nie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Co ma moja gra do adminowania ? Masz tam może mózg pod ta kopułą ? 

Koniec spamu w tym temacie zapraszamy na shoutboxa lub do działu skargi 😂😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
9 godzin temu, zarowa :D napisał:

 Co ma moja gra do adminowania ? Masz tam może mózg pod ta kopułą ? 

Koniec spamu w tym temacie zapraszamy na shoutboxa lub do działu skargi 😂😘

To ma do adminowania, że admin który ma zerowe pojęcie o tej grze nie powinien być adminem, pierwszy lepszy gościu XD, nie bede pisal na zadnym shoutbox'ie i zgłaszał skargi, rozpisałeś demko, czekam na wypowiedź ogarniętych ludzi (mam nadzieje) z UB Team jeśli jest tu coś takiego XD

 

Wydaje mi się że jest jakiś czas na rozpatrzenie tematu, prośby o UB, więc bez zbędnego przeciągania bym prosił.

 

 

 

 

 

9 godzin temu, Blackhill napisał:

6:24 nie jestem w stanie tego ogarnąć 

Obejrzyj sobie nw, przykładowe demko osoby z serwerowni nw z top15, która gra na podobnym poziomie jak ja lub większym i zapewniam Cie że zobaczysz nie jedna podobną sytuacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Na chwilę obecną zamykam temat. Robi się nie potrzebny spam.

Ub .

Temat będzie poruszony w odpowiednim dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×