Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: eldo123
Serwer: OnlyDD2
Twój SteamID: VALVE_2:0:927835063
Twoje IP: 193.42.241.127
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 
07 sty 2020 - 18:54:43

Powód bana: Czitujesz 
Nick Admina który zbanował: 
twoja mama w sosie koperkowym

Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):  nie zostały wykonane

 

no juz 4x tutaj robie temat, 2x ssy, 1x rozpisywanie, i nie wiem tym razem znowu rozpiska? W takim razie czekam, byle szybko bo nudne już sie to robi.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2001071834-de_dust2-1578418440-1578420000.zip

https://www36.zippyshare.com/v/xIBKrw2q/file.html - link do mojego demka z akcji 2:40


02:40 - Rzucasz smoke na trupa, twój teammate ginie czyli mniej więcej wiesz gdzie jest przeciwnik. Wchodzisz na murek i robisz reload, w tym momencie wychodzi na Ciebie ziomek (smoke ciągle był) a Ty odskakujesz jak oparzony nawet go nie widząc. 
 

16:12 - Widzisz typa na longu, strzelasz się z nim po czym gość się chowa za ściane. Wychodzi i instant head w kilka milisekund.
 

19:10 - Teraz super szybka kombinacja hedzików, one two three four oczywiście tylko tapując. Hedy niesamowite.
 

20:01 - Kolejny instant head dosłownie po tym, jak ledwo koleś wyszedł zza ściany. Oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch tapików na A.
 

20:25 - Najlepsza sytuacja według mnie. Przebiegasz długą na A i patrzysz CT. Nagle dosłownie z doopy wcelowujesz się w gościa którego nawet nie widziałeś (nie ma mowy o żadnym info od teammatów) i tapik oraz na dobranoc ostatni przed banem.


Nie wiem co mogę jeszcze dodać na Twój temat. Czasami mam wrażenie jakbyś grał legitnie (może tak jest - nie wiem) ale po niektórych Twoich sytuacjach nie wiem co powiedzieć. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

2:40 - Tak jak mówisz skoro padł mój ziomek z team'u to wiem gdzie jest mniej wiecej przeciwnik, mało tego mam pake na widoku, wychodze wcelowany w smoke, po czym zaczynam przeladowywać i chowam sie za skrzynka żeby nie zostać zabitym w razie gdyby wyszedł typ z tego smoke, czysta logika,  nie musze nawet tego oglądać u Ciebie bo to śmieszne.

16:12 - hahaha instant head w kilka milisekund? zobacz sobie to jeszcze raz ile gościu jest od ściany od tego rogu jak dostaje głowe, kolejna smieszna rozpiska sie zapowiada

19:10 - a dziękuje, wiem że super hedziki, poza tymi szybkimi hedami, nie ma nic w tym z Twojego powodu bana "czitujesz".

20:01 - celownik trzymam na wysokości heada typa, wychodzi mi idealnie pod celownik, gram troche w tą gre nie mam reakcji 2 sekundowej tylko wiele wiele szybszą, znowu nic nadzwyczajnego.

20:25 - z tego co pamiętam, to tupło mi coś dlatego mialem ze tak powiem "info" o tym typie od CT, ciagle piszesz o tych tapach i tapach, ciągle tapuje jakbyś zdążył zauważyć, nie ma w tych akcjach nic nadzwyczajnego.

 

Skoro masz wrażenie że gram legitnie po co rozpisujesz i jeszcze ta rozpiska to za przeproszeniem dno, nie ma tu nic, obronił bym sie nawet w lepszy sposób ale pisze to na szybko odpowiedź na temat Twojej rozpiski.

 

Czekam na UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 3

Czekasz to Ty na wypowiedź UB team.

Btw. Za przeproszeniem wkurwia (wiem warna dostane, trudno) mnie Twoja postawa kozaka.

Edytowane przez cosmooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powyższe akcje nic nie wnoszą do tego co było widać we wcześniejszych zgłoszeniach. Część akcji średnio podejrzana, część clear. 

Obejrzymy jeszcze jak będzie chwila więcej demek i podejmiemy decyzję. Do wyjaśnienia ban zostaje, aby nie wywoływać kolejnych niedomówień i dyskusji na serwerze. 

 

Temat otwarty dla sensownych zgłoszeń konkretnych akcji z demkiem hltv lub własnym. Proszę nie spamować bezsensownie.

 

Na przyszłość zachęcam do kręcenia więcej demek pov, skoro i tak obserwujecie gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
18 godzin temu, Petrus napisał:

Obejrzymy jeszcze jak będzie chwila więcej demek

JAK BĘDZIE CHWILA, to znaczy, że każdy ma swoje sprawy a nie Twojego banika na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, cosmooo napisał:

JAK BĘDZIE CHWILA, to znaczy, że każdy ma swoje sprawy a nie Twojego banika na głowie.

Wszystko fajnie tylko chciałbym sobie już zagrać na serwerze, a nie czekać 4x po pare dni na Unbana bo i tak moje demka wszystkie są czyste, z tego co wiem to jakis czas jest ograniczony na rozpiske i ocenę demek itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 1
  • Smutny 1

Po obejrzeniu innych dem nie moge dłużej utrzymywać bana. Nic więcej niż akcje przedstawione powyżej tam nie ma, więc gracz otrzymuje UB.

 

Odbanowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×