Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
eldo123

odbanowany Czitujesz eldo123 po raz nie wiem który...

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: eldo123
Serwer: only dd2
Twój SteamID: 
VALVE_2:0:927835063

Twoje IP: 193.42.241.127
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 
11 sty 2020 - 15:16:06

Powód bana: Czitujesz 
Nick Admina który zbanował: Trampek
Link do screenów 3x (Jeśli zostały zrobione):

 

Naprawdę ? Który to już raz 4, 5  ? Co ja mam codziennie wrzucać prośbe o UB czekać na rozpiske pol tygodnia wejsc na 20 min, znowu dostać bana? Bo tak to wygląda, nawet nie tyle że nudzi tylko wk*rwia mnie to, nie wiem inni admini nie maja aktywności na forum nie widzą że już ktorys raz dostalem UB, może by sie rozglądali bardziej po forum a nie że ja co 2 dni dostaje bana czekam tyle na rozpiske i znowu dostaje bana od następnego admina, czekam na UB, chyba że pan "Trampek" bedzie rozpisywać to prosze bardzo, byle by szybko

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Z miłą chęcią się rozpisze. Sama rozkosz. Wbijasz na serwer spoko. Po chwili pyk bania bania bania 3 pod rząd... kolejna sytuacja strzelasz przez smoka I jeśli się nie mylę trafiasz w głowę,moim zdaniem powinieneś zostać zbanowany naprawdę... Chce dodać jeszcze że staty miałeś na 1 ;) Pozdrawiam z betonowej dżungli 

 

Wszystko zaczyna sie na demku od 21 minuty mapy ;)

21;53 ledwo wyszedłeś zza winkla odrazu bania

21;54 bania dla zawodnika w dziurze przy longu

22;07 1s1k XDDD kurde no strasznie podejrzane to jest 1 nabojem xd

Edytowane przez Trampek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dziękuję! (+1 pkt) 1

Jeszcze deserek mój drogi ❤️ 

23 albo 32(nie pamiętam dokładnie ale bardziej 32);15-16 nawalasz w ściane jak gestapo z ckem'u i zabijasz ziomeczka ;oooo 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2001111518-de_dust2-1578752280-1578753780.zip Tutaj nagranie z HLTV 

Edytowane przez Trampek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zdążył zauważyć były juz 2 rozpiski, na wszystkich wale banie nic nadzwyczajnego troche gram w tą gre jednak hah, po drugie jak juz rozpisujesz demko to sie do tego przygotuj iż ponieważ, nawet link do demka to nie to demko co trzeba, bo na tym demku w ogóle mnie nie ma, jednak tą akcje "deserek" co przeskanowalem typa na długiej po wychyleniu z anarchii widzialem go i nawet chyba oddalem strzałow pare coś dostał obrażeń po czym mi uciekł i go przeskanowalem w najprostszy sposób, nie było w tym nic nadzwyczajnego, wyslij link do poprawnego demka to wtedy porozmawiamy, kijowa rozpiska nie pozdrawiam, czekam na wypowiedź kogoś bardziej ogarniętego i UB Team niech oceni demko jak wyślesz poprawne demko z HLTV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, eldo123 napisał:

Jakbyś zdążył zauważyć były juz 2 rozpiski, na wszystkich wale banie nic nadzwyczajnego troche gram w tą gre jednak hah, po drugie jak juz rozpisujesz demko to sie do tego przygotuj iż ponieważ, nawet link do demka to nie to demko co trzeba, bo na tym demku w ogóle mnie nie ma, jednak tą akcje "deserek" co przeskanowalem typa na długiej po wychyleniu z anarchii widzialem go i nawet chyba oddalem strzałow pare coś dostał obrażeń po czym mi uciekł i go przeskanowalem w najprostszy sposób, nie było w tym nic nadzwyczajnego, wyslij link do poprawnego demka to wtedy porozmawiamy, kijowa rozpiska nie pozdrawiam, czekam na wypowiedź kogoś bardziej ogarniętego i UB Team niech oceni demko jak wyślesz poprawne demko z HLTV :)

To kto jest pod Twoim Nickiem Hugo Kołłątaj ? No i co w związku z tym że były w rozpiski,masz i trzecią.  Chwalisz się czy żalisz tym że grasz już trochę w cska? Jakoś interesuje mnie to jak zeszłoroczny śnieg....W sieci mogę sobie powiedzieć że mam willę z basenem i śmigam gtrem. Sadzisz banie za każdym razem po 1 pestce. Do tego dochodzi ten skan...  Ja się nie będę z Tobą kłócił. 

Pobierz sobie demko z HLTV I się oglądnij albo kogoś z twoim Nickiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w związku z tym że jestes "Admin test" po 2 mam trzecią niepotrzebną rozpiske bo demka wszystkie są czyste bo jestem czysty, pobrałem demko i grają tam 3vs3 osoby i mnie nie ma, podaj link  do demka tego co Ty ogladałeś, bo nie wiem czy mi sie zbugowalo czy o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eldo123 napisał:

To w związku z tym że jestes "Admin test" po 2 mam trzecią niepotrzebną rozpiske bo demka wszystkie są czyste bo jestem czysty, pobrałem demko i grają tam 3vs3 osoby i mnie nie ma, podaj link  do demka tego co Ty ogladałeś, bo nie wiem czy mi sie zbugowalo czy o co chodzi.

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-2001111451-de_dust2-1578750660-1578752220.zip 

Wybacz kopiowałem z telefonu.

 

No i co z tego że jestem Adminem TEST ? Mam takie samo prawo dać Ci bana jak każdy inny admin

Wybacz kopiowałem z telefonu.

Edytowane przez Trampek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dałeś mi bana a ta rozpiska to kolejne dno i nic więcej, czekam na wypowiedź UB Team, kogoś kto sie zna na grze :D

 

21:53 - wychylam sprawdzam sobie miejscówki po kolei, w tamtej miejscówce zazwyczaj w 80% ktos stoi i czeka na wyjście mnie lub kogokolwiek innego z anarchii, celownik trzymam na wysokości głowy więc szybka bania, pestka, nic nadzwyczajnego.

21:54 - w dziurze? Według mnie to piach, normalna bania nic nadzwyczajnego

22:07 - no 1s1k, nie dowidzisz czy co? Widać jak idealnie sobie przycelowalem i strzeliłem gościu nawet strzału do mnie nie oddał tylko sobie biegł, normalny frag.

23:15 (akcja ze skanem) - wychylam na gościa strzelam sie z nim chwile, widze że gościu ucieka za ściane, skanuje - zabijam.

 

Kolejne rozpisane demko 4 akcje które grający cos lepiej gracz ma w niejednym demku takie akcje, jedyne Twoje argumenty to "1s1k" i że pestki pestki, nie ma konkretów bo nic nie mam kolego, zastanawiam sie ile razy jeszcze bede dostawał te bany i znowu pisal i pisal te prośby o UB, rozpisuje mnie admin sorry test admin który nawet nie wie jak sie miejscówki nazywaja na podstawowej mapie de_dust2.

 

Czekam na szybkie UB, ta rozpiska to kolejna kpina, proszę, ogarniajcie adminów z jakimkolwiek starzem w tą gre.

Dziekuję.

 

Edytowane przez eldo123
dopisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
  • Haha 2

Jak byś miał roczną przerwę od 1.6 to byś troszkę inaczej ze mną rozmawiał. Chlopcze to że inni mówią na to piach to nie znaczy że ja mówię tak samo Jesteś z innego rejonu,a jak możesz zobaczyć to jestem z innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Trampek91 napisał:

Jak byś miał roczną przerwę od 1.6 to byś troszkę inaczej ze mną rozmawiał. Chlopcze to że inni mówią na to piach to nie znaczy że ja mówię tak samo Jesteś z innego rejonu,a jak możesz zobaczyć to jestem z innego :)

Ale nie mam rocznej przerwy, nie widze powiązania Twojej wypowiedzi z moją wypowiedzią, na dalsza wypowiedź sie nie wypowiadam bo "smiechłem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, eldo123 napisał:

Ale nie mam rocznej przerwy, nie widze powiązania Twojej wypowiedzi z moją wypowiedzią, na dalsza wypowiedź sie nie wypowiadam bo "smiechłem"

Za kogo ty się masz ? Chyba Cię sznurówki wyprzedzają kolego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz koniec ? Po co spamujecie ? Chcecie sobie cos wyjaśnić to wypad na shoutboxa lub na PW a nie śmietnik robicie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na demku nie widać nic nadzwyczajnego. Przydało by się jakieś lepsze demo, bo to co jest w rozpisce nie ima się tego

Tak więc gracz otrzymuje UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×