Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
niT.

problem z testem 32 bitowym

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam . na serwerze robi mi test na 32 bity i pokazuje warianty od A1 do A8 ale nie chce pokazac mi obrazkow mimo naciskania ponownego pokazania . nie wiem co sie dzieje . prosze o pomoc . a napewno mam 32 bity  .

 

 


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 16 minutes and 37 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : niT. 
[AMXBans] Reason : ' Zmien grafike na 32 bit/ skup sie na tescie ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 683785034 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 5.173.2.48 ' 
[AMXBans] =======================================

Edytowane przez niT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie wiem jakim cudem ale u wszystkich działa a u ciebie podobno nie na obrazkach ma się pojawić piasek jak dobrze pamiętam nie co jaśniejszy niż tło jeśli bedzie jakiś admin na serwerze to niech ci znowu da testy i sproboj się bardziej przyglądać tym obrazka bo raczej niemożliwe jest ze nie działają 😇 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1

Niektóre wersje CSów pobrane z internetu są zbugowane - pomimo, że pokazują ustawione 32bity to wciąż masz 16 przez co wykonanie testu jest czasem niemożliwe. Wymusić odpowiednią grafike w grze można edytując rejestr systemu lub poprzez dopisanie odpowiedniego parametru w właściwościach skrótu, którym uruchamiamy grę.

 

Tutaj opisałem jak można zmienić ustawienia grafiki poprzez edycje rejestru https://cs-kopytko.pl/index.php?/topic/31724-ban-16bit/. Możesz też wypróbować dawne wydanie kopytkowej wersji CSa, która ma zastosowaną odpowiednią konfiguracje grafiki na starcie https://drive.google.com/file/d/0Bz474BxvChW9cFJ2THZ5TlVuWjA/view?usp=sharing.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Darek napisał:

Niektóre wersje CSów pobrane z internetu są zbugowane - pomimo, że pokazują ustawione 32bity to wciąż masz 16 przez co wykonanie testu jest czasem niemożliwe. Wymusić odpowiednią grafike w grze można edytując rejestr systemu lub poprzez dopisanie odpowiedniego parametru w właściwościach skrótu, którym uruchamiamy grę.

 

 

 

nie lepiej  zrobic konto na steam i kupic csa za 3 PLN ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde i dzisiaj znowu . ja juz ten test wczesniej robilem nie wiem dlaczego teraz moge wybrac ktory obrazek jest wlasciwy ale nie mam podglądu tych obrazkow ... czy to u was cos nie?

zobaczyc prosze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dzieki za gre . eldo

rano testu nie bylo i sie normalnie gralo . 

Edytowane przez niT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Haha 1
5 godzin temu, trzeci napisał:

nie lepiej  zrobic konto na steam i kupic csa za 3 PLN ? 

 

Tylko żeby kupić coś na steam musisz mieć coś na koncie, a minimalne doładowanie wynosi 20 zł to już różnica :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na steam wchodze i banuje mnie za aktywnego. zobacze czy test sie pokaze jak odbanujecie . wczesniej mi sie pokazywal na ns-ie  test a teraz jakos nie moze dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×